شامپو


جدید

درماسیف شامپو سر و بدن مناسب برای پوست های خشک

13,800تومان

تامین رطوبت پوست و کف سرشستشو دهنده و پاک کننده ملایمتقویت سد دفاعی پوست و کاهش دفع آب آنترمیم و التیام پوست و کف سر حساس، قرمز و ملتهبتسکین التهاب و خارش ناشی از خشکی پوست و کف سررفع پوسته ها ی ناشی ..

شامپو آلوئه ورا کاپوس

98,000تومان

مشخصه ها :- حاوی عصاره آلوئه ورا- مناسب موهای خشک، حساس و صدمه دیده (رنگ شده با رنگ های شیمیایی، فرشده، بی حالتو موهای بسیار سشوار شونده)- دارای خاصیت مرطوب کنندگی و التیام دهندگی- برطرف شدن و کاهش ال..

شامپو آلپسین مدل Caffeine C1

114,000تومان

عصاره: روغن کرچک هیدرولیز شده، پروتئین هیدرولیز شده گندم، کافئینماده شاخص: زینک ویتامین ها: B٣ و پیش‎ساز ویتامین B۵ و Eویژگی های محصول:ضد ریزش قوی مناسب برای جلوگیری از ریزش ارثی م..

شامپو آنا گین (ضد ریزش مو های خشک) فیس دوکس

22,000تومان

شامپو تقویتی و ضد ریزشمناسب موهای خشک و نرمال و آسیب دیدهسبب استحکام و سلامت مو می گرددشامپو ضد ریزش فیس دوکس مناسب موهای خشک و آسیب دیده حاوی ترکیبی اختصاصی از مواد ضد ریزش مو به همراه عوامل شوینده ب..

شامپو آناگین (ضد ریزش مو های چرب)

22,800تومان

ضد ریزش مو های چربکنترل کننده چربی سرعوامل شوینده با پایه اسید آمینهاستحکام و سلامت موروش مصرف:موهای خود را خیس نموده سپس مقداری کمی از شامپو را بر روی کف سر ماساژ دهید. 2 تا 3 دقیقه این عمل را ادامه ..

اتمام موجودی

شامپو بازسازی کننده گلیس مدل Ultimate Repair حجم 250 میلی لیتر

28,000تومان

 گلیس حاوی روغن‌های مغذی است و علاوه‌بر این‌که حالت موها را بسیار خوب می‌کند، مواد موردنیاز موها را به آن‌ها می‌رساند. نرم‌کننده‌ی گلیس برای موهای آسیب‌دیده، رنگ‌شده و شکننده بسیار مناسب است زیرا..

شامپو بدن کودک فیروز

7,900تومان

حاوی عصاره آلوئه وراکاهش التهاب پوست بدن و کمک به حفظ رطوبت آن با استفـاده از عصاره آلـوئـه وراشامپو بدن کودک فیروز با حفظ رطوبت پوست یکی از بهترین‌‌ شوینده‌ها برای کودکان به حساب می‌آید. این محصول حا..

شامپو بچه آلوئه ورا فیروز

7,400تومان

شوینده ای ملایم حاوی عصاره  آلوئـه وراحاوی عصاره گیاه آلوئه ورا با خاصیت کاهش  التهابات پوسـت ســردارای خاصیت التیام بخشی پوست سربا رایحه ای ملایم و مطبوعبا ph خنثی،‌ فاقد هرگونه مواد صابونی..

جدید

شامپو بچه دخترانه شوما

29,000تومان

مناسب برای پوست حساس کودکان رفع گره مو اسیدیته خنثی جلوگیری از خشکی پوسترایحه ی گلی و ملایم فرمولاسیون ملایم جلوگیری از سوزش و اشک چشم مناسب برای شست و شوی پوست و موساخت ..

جدید

شامپو بچه شاوما مدل Kids برای پسران حجم 250 میلی لیتر

29,000تومان

دارای PH خنثی متناسب با پوست و مو کودکان حساسدارای فرمول ملایم با سازگاری آسانبدون سولفات و رنگ مصنوعیدارای عطر و بوی مطبوع میوه‌ایمحافظت از پوست در برابر خشک شدنمناسب استفاده روزانه کودکان..

شامپو بچه پروتئینه گندم

7,400تومان

شوینده ای ملایم حاوی پروتئین گندم حاوی پروتئین گندم با خاصیت حالت دهندگی به ساقه مو و جلوگیری از وز شدن پس از استحمام دارای خاصیت نرم کنندگی و درخشان کنندگی مو با رایحه ای ملایم و مطبوع..

شامپو بیوتین پلاس آیروکس

28,100تومان

افزایش ضخامت ساقهاستحکام ریشه موبهبود کراتین سازیمناسب برای موهای نازک و ضعیفPH سازگار با پوست سر و موحفظ رطوبت ساقه و کاهش تحریک پذیری پوست سرحاوی بیوتین و عصاره های گیاهیفاقد سولفات، پارابن و نمک..

جدید

شامپو ترمیم کننده شاوما مدل Repair And Care حجم 400 میلی لیتر

36,000تومان

ویژگی های شامپو ترمیم کننده شوماترمیم موهای خشک و آسیب‌دیدهمناسب موهای خشکنرم و لطیف‌کننده مودرخشان کننده موکاهش ریزش موترمیم ساقه موآب‌رسان قویتقویت مو..

شامپو تقویت کننده مو درمالیست حاوی کافئین 200 میلی لیتر

48,500تومان

مناسب در انواع الگوهای ریزش مو(مردانه وزنانه)حفظ سلامت پوست سر بواسطه داشتن PHمناسبتقویت کننده موهای نازک،ضعیف وآسیب دیدهافزایش خون رسانی به فولیکول موحاوی عصاره گیاهی سائوپالمیتوحفظ وتقویت موهای تازه..

شامپو تقویت کننده موهای خشک ژاک آندرل

94,000تومان

ویژگی ها:احیاء ساقه و کمک به ترمیم موهای رنگ شده و آسیب دیدهافزایش رطوبت پوست و موی سر و افزایش مقاومت مو توسط دی پنتانولجلوگیری از ایجاد شوره و ریزش مو توسط لینالول عصاره گیاه اسطوخودوس ( لوندر )افزا..

شامپو تقویت کننده موی خشک و آسیب دیده درمالیفت

32,000تومان

مشخصه ها :- کمک به رفع ریز موی سر با علل مختلف (اندروژنتیک و غیر اندروژنتیک ) - تقویت رشد فولیکول های ضعیف موهای سر - پیشگیری از پیری و سفید شدن موهای سر - احیا کننده موهای خشک و آسیب د..

نمایش 1 تا 16 از 71 (5 صفحه)

ابزار پنل

pattern 28
pattern 29
pattern 30
pattern 31
pattern 32
pattern 33
pattern 34
pattern 35
pattern 36
pattern 37
pattern 38
pattern 39
pattern 40
pattern 41
pattern 42
pattern 43
pattern 44
pattern 45

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout