شامپو ضد ریزش


شامپو آناگین (ضد ریزش مو های چرب)

22,000تومان

ضد ریزش مو های چربکنترل کننده چربی سرعوامل شوینده با پایه اسید آمینهاستحکام و سلامت موروش مصرف:موهای خود را خیس نموده سپس مقداری کمی از شامپو را بر روی کف سر ماساژ دهید. 2 تا 3 دقیقه این عمل را ادامه ..

شامپو بیوتین پلاس آیروکس

27,900تومان

افزایش ضخامت ساقهاستحکام ریشه موبهبود کراتین سازیمناسب برای موهای نازک و ضعیفPH سازگار با پوست سر و موحفظ رطوبت ساقه و کاهش تحریک پذیری پوست سرحاوی بیوتین و عصاره های گیاهیفاقد سولفات، پارابن و نمک..

شامپو تقویت کننده موی خشک و آسیب دیده درمالیفت

32,000تومان

مشخصه ها :- کمک به رفع ریز موی سر با علل مختلف (اندروژنتیک و غیر اندروژنتیک ) - تقویت رشد فولیکول های ضعیف موهای سر - پیشگیری از پیری و سفید شدن موهای سر - احیا کننده موهای خشک و آسیب د..

شامپو تقویت کننده موی چرب درمالیفت

33,000تومان

کمک به رفع ریز موی سر با علل مختلف (اندروژنتیک و غیر اندروژنتیک )تقویت رشد فولیکول های ضعیف موهای سرپیشگیری از پیری و سفید شدن موهای سرکاهش دهنده ترشحات غدد چربی پوست سرجلوگیری از ایجاد بوی نامناسب پو..

شامپو تقویتی و ضد ریزش مو سینره

20,000تومان

شامپو ضد ریزش موی سینره با استفاده از آخرین مطالعات علمی بدست آمده در دنیا عرضه شده است. این شامپو به عنوان شوینده در افرادی که تحت درمان با محلول ضد ریزش موی سینره یا سایر درمانهای ریزش مو می باشند ع..

شامپو تقویتی و ضد ریزش مو مخصوص آقایان سینره

24,000تومان

موهای آقایان نسبت به خانم ها بیش تر در معرض آلودگی های محیط، دود سیگار و تابش نور خورشید قرار می گیرد و درصد افرادی که موهای چرب دارند در آقایان بیش تر است. در فرمولاسیون این شامپو از سورفکتانت های مل..

شامپو تقویتی و ضد ریزش مو مخصوص خانم‌ها سینره

25,000تومان

از آنجا که بانوان در زندگی خود با فشارهای عصبی بیشتری روبرو هستند و به علت شرایط خاصی نظیر بارداری و تغییرات هورمونی ماهانه دچار کمبودهای تغذیه ای از جمله آهن و سایر ریز مغذی های حیاتی می گردند، محصول..

شامپو سیر ایروکس

20,000تومان

ویژگیها:جلوگیری از ریزش موکمک و تحریک رشد، افزایش لطافت و شادابی موحاوی پلی کوترنیوم 10، روغن جوجوبا، عصاره چای سبز و ویتامین های E و B5عصاره سیر از دیرباز در طب سنتی برای تحریک رشد مو (اثر stimulant)..

اتمام موجودی
اتمام موجودی

شامپو ضد ریزش مو پالمینکس

29,500تومان

مشخصه ها :- مؤثر در رفع ریزش موی سر با الگوهای مختلف (زنانه و مردانه)- جلوگیری از تولید دی هیدرو تستوسترون (عامل ریزش موی آندروژنیک)- افزایش دهنده جریان خون مویرگی در اطراف فولیکول ها - تقویت کنن..

شامپو مغذی موی خشک کیو وی ایگو

69,000تومان

ویژگی‌ها:حالت دهنده و لطیف کننده موامولیانت و مرطوب کنندهمحافظ و ترمیم کنندهروش مصرف:روی موی مرطوب ماساژ دهید؛بعد از چند دقیقه با آب بشویید. توضیحات:با افتخار شرکت استرالیایی ایگو بیش ا..

اتمام موجودی

شامپو ویتامین E کاپوس

51,500تومان

شخصه ها :- حاوی ویتامین E- تقویت، استحکام، بهداشت و زیبائی موها- حاوی ویتامین به عنوان ضروری ترین مواد برای بهداشت و زیبایی موهاموارد مصرف :کاهش دهنده ریزش مو و تقویت کننده موی معمولی..

تخفیف ویژه
تخفیف ویژه

شامپو پس از کاشت مو ژاک آندرل

181,000تومان 208,000تومان -13%

خصوصیات:تقویت‌کننده، ترمیم کننده، ضد ریزش، کاهش دهنده چربیشامپو پس از کاشت و PRPمهار ترشح سبوم چربی پوست سرکمک به کاهش چربی ، التهاب و مغذیبا اثر ضد میکروبیافزایش رشد موتنظیم PH پوسترطوبت رسانیحاوی عص..

اتمام موجودی

شامپو کراستم دی

29,000تومان

مشخصه ها :- تقویت و تغذیه موهای ضعیف- جلوگیری از ریزش موی سر با الگوهای مختلف- احیا و بازسازی موی خشک و آسیب دیده- محرک رشد مو- افزایش دهنده جریان خون مویرگی در اطراف فولیکها- پرپشت کننده و ضخیم کننده..

شامپو کلییر ضد ریزش و تقویت‌کننده‌ی بانوان

23,500تومان

با تکنولوژی تقویت‌کننده‌ی بافت موشامپو تقویت‌کننده‌ی موی کلییر با فرمولاسیون ویژه با تقویت مو از ریشه تا نوک، ریزش موها را تا 95 درصد کاهش می‌دهد. این شامپو، با فرمولاسیون نوتریوم 10، لایه‌ی محافظ طبی..

نمایش 1 تا 16 از 17 (2 صفحه)

ابزار پنل

pattern 28
pattern 29
pattern 30
pattern 31
pattern 32
pattern 33
pattern 34
pattern 35
pattern 36
pattern 37
pattern 38
pattern 39
pattern 40
pattern 41
pattern 42
pattern 43
pattern 44
pattern 45

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout