شامپو روزانه


جدید

درماسیف شامپو سر و بدن مناسب برای پوست های خشک

13,800تومان

تامین رطوبت پوست و کف سرشستشو دهنده و پاک کننده ملایمتقویت سد دفاعی پوست و کاهش دفع آب آنترمیم و التیام پوست و کف سر حساس، قرمز و ملتهبتسکین التهاب و خارش ناشی از خشکی پوست و کف سررفع پوسته ها ی ناشی ..

جدید

شامپو بچه دخترانه شوما

29,000تومان

مناسب برای پوست حساس کودکان رفع گره مو اسیدیته خنثی جلوگیری از خشکی پوسترایحه ی گلی و ملایم فرمولاسیون ملایم جلوگیری از سوزش و اشک چشم مناسب برای شست و شوی پوست و موساخت ..

شامپو جامد ژیل بوته مناسب موهای چرب 100 گرم

87,000تومان

ویژگی های شامپو جامد ژیل بوته مناسب موهای چرببدون ایجاد خشکی روی موهاحاوی شی باتر و گلیسیرینبدون محصولات حیوانیحاوی عصاره‌های گیاهیمناسب موهای چربکاهش ریزش موبدون نگهدارندهشامپوی جامدبدون پارابن..

جدید

شامپو حاوی عصاره سیب سبز مناسب موهای نرمال شوما 400 میلی لیتر

36,000تومان

فواید سیب سبزخواص ضد پیریبهبود بافت پوستتغذیه‌ی پوستپیشگیری از بیماری‌های پوستیکنترل و پیشگیری از سر باز کردن جوش‌درمان شوره‌ی سربهبود رشد مو..

شامپو درما کالر درمالیست مناسب موهای رنگ شده 200 میلی لیتر

54,500تومان

حاوی:ویتامین ث ،روغن هسته انگور،روغن هسته ارگان،عصاره برگ ودانه اناردارای عصاره انار و پلیمرهای کواترنیزه جهت تثبت رنگ موافزایش درخشندگی ،شادابی ولطافت موهای رنگ شدهحاوی فیلتر ضد آفتاب جهت محافظت..

اتمام موجودی

شامپو روزانه رو دو مییل نوکس

167,000تومان

پاک کننده ملایم با رایحه های برگرفته از عسل، گل اقاقیاشامپو روزانه مناسب برای انواع موفاقد سیلیکونفاقد پارابنحاوی نرم کنندهنوکس نامی از ترکیب دو کلمه طبیعت و لوکس - Nature - Luxe تعهدات نوکس : - انتخا..

شامپو روزانه مخصوص موهای خشک

54,500تومان

ترکیبات موثر:پروتیین ابریشم هیدرولیز شده Silk Protein: مغذی و رطوبت رسانپروتیین هیدرولیز شده گندم Hydrolyzed Wheat Protein: نرمی و احساس ابریشمی به مو داده و مرطوب کننده بوده و به حفظ ساختار طبیعی مو ..

جدید

شامپو روغن آرگان شوما 400 میل

36,000تومان

حاوی روغن آرگانبازسازی موهای دارای موخورهمناسب برای موهای شکننده و دارای موخورهبازسازی موهای آسیب دیده و کاهش شکنندگی موتقویت الیاف مو و ترمیم موخورهاستحکام، انعطاف پذیری و درخشندگی بیشتر..

جدید

شامپو عصاره هفت گیاه شوما مدل 7KRAUTER مناسب موهای معمولی تا چرب 400ml

35,900تومان

تاثیر قوی روی موهامناسب بانوانمناسب برای موهای معمولی تا چربحاوی شامپو هفت گیاه حاوی عصاره های گیاهی نظیر بابونه  رزماری و رازکضد چربی مو و پوست سرحجم دهنده و استحکام بخش از ریشه تا نوک موساخت کش..

شامپو مو وچه مدل اوره و آرگان Urea & Arganحجم 250 میلی لیتر

60,000تومان

مناسب افراد بالای چهل سال مناسب افراد دارای موهای کدر، خشک، شکننده و دارای خارش و ریزش کمک به بازسازی موها به کمک روغن آرگان و ویتامین E و A آبرسان قوی پوست سر و ساقه مو به کمک اوره 5 درصد کاهش شک..

جدید

شامپو موهای خشک و آسیب دیده درمالیست

46,500تومان

مواد موثره و خواص آن:روغن آواکادو:بعنوان غنی ترین رطوبت رسان در محصولات مو شناخته شده و باعث جلوگیری از خشکی و شکنندگی مو می شود.گلیسیرین:با جذب رطوبت از سلول های اطراف و انتقال به ساقه و ریشه مو نقش ..

شامپو موی چرب SEBORATE درمالیست Dermalist

47,500تومان

پاک نمودن چربی ها و سموم موجود در پوست سرافزایش حجم و درخشندگی موتنظیم چربی مو و پوست سرتنظیم PH پوست سربهبود حالت پذیری موحاوی جوانه گندمفاقد اسانس..

شامپو هیدرا گین (شستشو روزانه) فیس دوکس

22,000تومان

مشخصه ها:شامپو هیدراگین یک شامپو ی اختصاصی از مواد محافظت کننده مو به همراه عوامل شوینده بر پایه آمینو اسید و کاملا زیست تجزیه پذیر است. فرمولی که با ملایمت موهای شما را شستشو نموده و همزمان با پاکیزگ..

جدید

شامپو و نرم کننده و تقویت کننده موهای رنگ شده color glanz شوما

35,900تومان

مشخصه ها :- لطافت ، انعطاف پذیری و درخشندگی مو- کمک به تثبیت رنگ مو- ترمیم کننده آسیب های مو بعد از رنگ کردنروش مصرف :2 بار در هفته ، بعد از شستن مو با شامپو ، رطوبت اضافی مو را بگیرید . کمی از نرم کن..

شامپو پروتئینه جوانه گندم شامپو روزانه سینره

22,000تومان

pH  این شامپو حدود 5.5-5 تنظیم شده است که pH طبیعی پوست و مو است (pH پوست توسط اسیدهای چرب کمی اسیدی می گردد). وجود و حفظ این pH در سطح پوست از رشد باکتریها به خصوص پرپیونی باکتریوم آکنه و استافی..

جدید

شامپو کراتینه روزانه درمالیست

46,500تومان

حاوی پرو ویتامین B5 جهت محافظت از ساقه مو ؛ حفظ استحکام و کمک به تقویت مو ؛ غنی شده با پروتئین جوانه گندم جهت افزایش مقاومت مو ؛ شفافیت، درخشندگی، نرمی و لطافت مو ؛ حاوی بابونه جهت التیام بخشی و پوست ..

نمایش 1 تا 16 از 16 (1 صفحه)

ابزار پنل

pattern 28
pattern 29
pattern 30
pattern 31
pattern 32
pattern 33
pattern 34
pattern 35
pattern 36
pattern 37
pattern 38
pattern 39
pattern 40
pattern 41
pattern 42
pattern 43
pattern 44
pattern 45

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout