تقویتی و رشد


اتمام موجودی

ام سی تی اویل ( mct oil )

86,000تومان

تعداد محدود با ثبت در سایت غذا و دارو روغن ام سی تی روغن ام سی تی (mct) یک منبع سرشار از چربی های ضروری و سالم است که به راحتی هضم شده و باعث سوخت و ساز مثبت در بدن می شود، تاثیر این روغن ب..

انترامیل اطفال

52,400تومان

مشخصه ها :قابل استفاده به صورت خوراکی و گاواژمدیریت وزن در کودکانی که قادر به تامین نیاز روزانه خود به تنهایی از طریق غذا نمی باشند.عدم تحمل گلوتن (بیماری سلیاک)افزایش سطح ایمنی بدنموارد مصرف :مکمل من..

اتمام موجودی

اینفاترینی

11,200تومان

مشخصه ها :- یک نوشیدنی کامل و مغذی غنی شده دارای انرژی بالا- حاوی انواعی از پروبیوتیک ها، نوکلئوتیدها و LPS- شامل ویتامین ها، مواد معدنی و عناصر ضروری برای کودک- مناسب برای نوزادان، از بدو تولد تا 18 ..

شربت استئوکر 200 میلی لیتر ویتابیوتیکس

44,000تومان

تشکیل ماتریکس لازم جهت شکل گیری استخوان هابا طعم پرتقالایده آل برای کودکانجذب خوراکی کلسیم باغذاهای فیبر دار، غذاهای حاوی اگزالیک اسید (اسفناج) و غذاهای حاوی سبوس و فسفر (شیر و لبنیات) کم می شود. همچن..

شربت ایمیونس ویتابیوتیکس ۲۰۰ میلی لیتر

44,300تومان

شربت ایمیونس ویتابیوتیکس با دارا بودن ویتامین و ریزمغذی‌های مورد نیاز بدن، سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و از بدن در برابر بیماری‌ها و عوامل مختلف آسیب‌رسان محافظت می‌کند. این شربت در افزایش اشتها و ه..

شربت سیمواپتا

19,000تومان

اشتها آورکمک به افزایش وزنکمک به افزایش جذب و متابولیسم غذامحرک اشتها برای کودکان مضطرب و بیش فعالتامین انرژی و کالری بدن و کاهش خستگی روزانهآثار فارماکولوژیک و مکانیسم اثر:آکاسیا باعث افزایش سطح بیفی..

شربت کیدیکر

38,000تومان

خواص:بهبود سلامتتامین ویتامین ها و عناصر ضروری بدنتقویت کننده و کمک به بهبود رشد و افزایش اشتهاکمک به حفظ سلامت عمومی بدنروش مصرف:طیق تجویز پزشک و یا به صورت زیر :اطفال زیر یکسال : نصف قاشق مرباخوری ،..

فرامکس پودر 83 گرمی

260,000تومان

ساخت کانادامشخصه ها :- برای درمان فقر آهن کاربرد دارد- کمک به پیشگیری از کمبود آهن و کم خونی ناشی از فقر آهنهشدار مصرف :روش مصرف :اطفال 2-0 ماهه: 1/4 قاشق چایخوری (حاوی 15 میلی گرم آهن المنتال)به صورت..

قطره آدزیر ویتان 30 میلی لیتر

25,000تومان

ویژگی ها:کمک به استحکام دندان ها و جلوگیری ازپوسیدگی آنتامین ویتامین A و D مورد نیاز نوزادان و کودکانتامین میزان آهن مورد نیاز در کودک رو به رشددارای طعم دهنده طبیعی و مجاز تافیکمک به رشد و استحکام اس..

اتمام موجودی

قطره آهن سان اکتین ایده دارو طب 30 میلی لیتر

41,500تومان

موارد مصرف :کمک به تأمین آهن مورد نیاز روزانه در نوزادان و کودکان و جلوگیری از کمبود آهنروش مصرف :در پایان 6 ماهگی تا یکسالگی :روزانه 1 تا 1.5 میلی لیترکودکان بین 1 تا 8 سال :روزانه 1 میلی لیتر یا مقد..

قطره آهن سیدرال گوچه

76,500تومان

مناسب در موارد افزایش نیاز به مکمل آهن (مانند دوران کودکی برای رشد و نمو مناسب ذهنی و شناختی کودک)مناسب در کم خونی فقر آهن (بویژه ناشی از اختلال جذب آهن) و یا در موارد کاهش دریافت آهن از طریق تغذیهفرم..

قطره آهن فروزومال سیمرغ

45,000تومان

مناسب در کم خونی فقر آهن(به ویژه ناشی از اختلال جذب آهن) و یا در موارد کاهش دریافت آهن از طریق تغذیهمناسب در موارد افزایش نیاز به مکمل آهن (مانند دوران کودکی برای رشد و نمو ذهنی و شناختی کودک)فرمولاسی..

قطره آهن فروسیس

44,900تومان

 با طعم توت سیاهبا فرمول منحصر به فرد با طعم Black Currantحاوی آهن به فرم فریک دی فسفات جهت بهبود طعم به همراه فولیک اسید و ویتامین B12تقویت سیستم ایمنیافزایش حافظه و قدرت یادگیریفاقد گلوتن و لاک..

قطره آهن فروگلوبین ویتابیوتیکس

20,000تومان

مکمل غذایی حاوی آهن (خونساز)مطلوب کودکان و ایده آل برای نوزادانهمراه با اسید فولیک،مواد معدنی مانند مس،روی و منگنزبهبود اشتها و افزایش انرژی و نشاطجلوگیری از کم خونیدر پایان 6 ماهگی تا 2 سالگی روزانه ..

قطره آهن لیپوزوفر

41,400تومان

روش مصرف :میزان مصرف روزانه یک میلی لیتر ( معادل ۷ میلی گرم آهن ) از محلول به صورت خوراکی یا طبق دستور پزشک معالج است. قبل از هربار مصرف شیشه را به خوبی تکان دهید.برای اطمینان از برداشتن مقدار مشخص و ..

نمایش 1 تا 16 از 29 (2 صفحه)

ابزار پنل

pattern 28
pattern 29
pattern 30
pattern 31
pattern 32
pattern 33
pattern 34
pattern 35
pattern 36
pattern 37
pattern 38
pattern 39
pattern 40
pattern 41
pattern 42
pattern 43
pattern 44
pattern 45

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout