تقویتی و رشد


ال آرژنین 1000 میلی گرم سنتری 60 عدد

77,000تومان

ویژگیها: بهبود سلامت بدنتقویت سیستم ایمنیفاقد شکر ، گلوتن و طعم دهندهروش مصرف:برای بزرگسالان ، روزانه تا 3 قرص همراه با غذا میل شود .توضیحات:آرژنین یک آمینو اسید نیمه ضروری است (آرژنین سازنده بلوک پرو..

اتمام موجودی

ام سی تی اویل ( mct oil )

86,000تومان

تعداد محدود با ثبت در سایت غذا و دارو روغن ام سی تی روغن ام سی تی (mct) یک منبع سرشار از چربی های ضروری و سالم است که به راحتی هضم شده و باعث سوخت و ساز مثبت در بدن می شود، تاثیر این روغن ب..

انترامیل اطفال

52,400تومان

مشخصه ها :قابل استفاده به صورت خوراکی و گاواژمدیریت وزن در کودکانی که قادر به تامین نیاز روزانه خود به تنهایی از طریق غذا نمی باشند.عدم تحمل گلوتن (بیماری سلیاک)افزایش سطح ایمنی بدنموارد مصرف :مکمل من..

اتمام موجودی

اینفاترینی

11,200تومان

مشخصه ها :- یک نوشیدنی کامل و مغذی غنی شده دارای انرژی بالا- حاوی انواعی از پروبیوتیک ها، نوکلئوتیدها و LPS- شامل ویتامین ها، مواد معدنی و عناصر ضروری برای کودک- مناسب برای نوزادان، از بدو تولد تا 18 ..

شربت ایمیونس ویتابیوتیکس ۲۰۰ میلی لیتر

43,000تومان

شربت ایمیونس ویتابیوتیکس با دارا بودن ویتامین و ریزمغذی‌های مورد نیاز بدن، سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و از بدن در برابر بیماری‌ها و عوامل مختلف آسیب‌رسان محافظت می‌کند. این شربت در افزایش اشتها و ه..

شربت سیمواپتا

19,000تومان

اشتها آورکمک به افزایش وزنکمک به افزایش جذب و متابولیسم غذامحرک اشتها برای کودکان مضطرب و بیش فعالتامین انرژی و کالری بدن و کاهش خستگی روزانهآثار فارماکولوژیک و مکانیسم اثر:آکاسیا باعث افزایش سطح بیفی..

شربت کیدیکر

38,000تومان

خواص:بهبود سلامتتامین ویتامین ها و عناصر ضروری بدنتقویت کننده و کمک به بهبود رشد و افزایش اشتهاکمک به حفظ سلامت عمومی بدنروش مصرف:طیق تجویز پزشک و یا به صورت زیر :اطفال زیر یکسال : نصف قاشق مرباخوری ،..

شریت استئوکر 200 میلی لیتر ویتابیوتیکس

28,000تومان

تشکیل ماتریکس لازم جهت شکل گیری استخوان هابا طعم پرتقالایده آل برای کودکانجذب خوراکی کلسیم باغذاهای فیبر دار، غذاهای حاوی اگزالیک اسید (اسفناج) و غذاهای حاوی سبوس و فسفر (شیر و لبنیات) کم می شود. همچن..

اتمام موجودی

فرامکس پودر 83 گرمی

168,000تومان

ساخت کانادامشخصه ها :- برای درمان فقر آهن کاربرد دارد- کمک به پیشگیری از کمبود آهن و کم خونی ناشی از فقر آهنهشدار مصرف :روش مصرف :اطفال 2-0 ماهه: 1/4 قاشق چایخوری (حاوی 15 میلی گرم آهن المنتال)به صورت..

اتمام موجودی
اتمام موجودی

قطره آهن سیدرال گوچه

76,500تومان

مناسب در موارد افزایش نیاز به مکمل آهن (مانند دوران کودکی برای رشد و نمو مناسب ذهنی و شناختی کودک)مناسب در کم خونی فقر آهن (بویژه ناشی از اختلال جذب آهن) و یا در موارد کاهش دریافت آهن از طریق تغذیهفرم..

قطره آهن فروزومال سیمرغ

45,000تومان

مناسب در کم خونی فقر آهن(به ویژه ناشی از اختلال جذب آهن) و یا در موارد کاهش دریافت آهن از طریق تغذیهمناسب در موارد افزایش نیاز به مکمل آهن (مانند دوران کودکی برای رشد و نمو ذهنی و شناختی کودک)فرمولاسی..

قطره آهن فروگلوبین ویتابیوتیکس

20,000تومان

مکمل غذایی حاوی آهن (خونساز)مطلوب کودکان و ایده آل برای نوزادانهمراه با اسید فولیک،مواد معدنی مانند مس،روی و منگنزبهبود اشتها و افزایش انرژی و نشاطجلوگیری از کم خونیدر پایان 6 ماهگی تا 2 سالگی روزانه ..

اتمام موجودی

قطره آهن لیپوزوفر

41,400تومان

روش مصرف :میزان مصرف روزانه یک میلی لیتر ( معادل ۷ میلی گرم آهن ) از محلول به صورت خوراکی یا طبق دستور پزشک معالج است. قبل از هربار مصرف شیشه را به خوبی تکان دهید.برای اطمینان از برداشتن مقدار مشخص و ..

قطره اولترا ویتامین د3 ویتابیوتیکس

16,000تومان

جهت تامین ویتامین Dجلوگیری از نرمی استخوان در اطفالحفظ عملکرد طبیعی سیستم ایمنی و فعالیت ماهیچه هاروزانه یک میلی لیتر بعد از وعده غذا و یا طبق تجویز پزشک مصرف گردد.ویتامین D یک ویتامین محلول در چربی ا..

اتمام موجودی

قطره بیبی جویس

43,000تومان

مشخصه ها :حاوی 10 ویتامین ضروری و مهم برای خردسالان و کودکانافزایش قدرت سیستم ایمنی بدن در نوزاداناز بین برنده عفونت در بدن کودکانبهبود عملکرد اعصابتقویت حافظه در کودکانتکامل رشد و استحکام استخوان ها ..

نمایش 1 تا 16 از 23 (2 صفحه)

ابزار پنل

pattern 28
pattern 29
pattern 30
pattern 31
pattern 32
pattern 33
pattern 34
pattern 35
pattern 36
pattern 37
pattern 38
pattern 39
pattern 40
pattern 41
pattern 42
pattern 43
pattern 44
pattern 45

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout