sebamed

تخفیف ویژه
تخفیف ویژه

بالم شستشوی بدن سبامد مخصوص پوست خشک 200 میلی لیتر

80,000تومان 89,000تومان -10%

نقد و بررسی بالم شستشوی بدن سبامد مخصوص پوست خشکبالم شستشوی بدن سبامد مخصوص پوست خشک شوینده‌ای ملایم است که در حمام و روی پوست مرطوب می‌توانید از آن استفاده نمایید. این بالم با Ph معادل 5.5 خشکی پوست ..

اتمام موجودی

شامپو احیاء و ترمیم کننده مو(ضد خشکی) سبامد

91,000تومان

ویژگی های خاص :√ این محصول نیز با استاندارد PH 5.5 خود (سازگار و هم تراز با PH طبیعی پوست بدن)، پس از مصرف تعادل اسیدی پوست رابر هم نزده و این لایه اسیدی محافظ پوست در برابر ورود باکتریهای مضر،التهابا..

اتمام موجودی

شامپو مخصوص موهای رنگ شده و آسیب دیده سبامد

105,000تومان

ویژگی:* 100% فاقد صابون و مواد قلیایی.* ساختار مو را بدلیل pH 5.5 تقویت و تثبیت کرده باعث سالم و درخشان شدن موها می‌شود.* دارای مواد فعّال شویندۀ ملایم (سورفکتانت).* بدلیل وجود مخلوطی از مواد مؤثره ما..

فوم ضد جوش سبامد مدل آنتی باکتریال حجم 150 میلی لیتر

940,000تومان

ویژگی:* قدرت پاک کنندگی مؤثر که به ملایمت چربی ها را از سطح پوست پاک نموده و مواد برجای مانده در سطح پوست را از بین می برد و منافذ پوستی را بطور عمقی تمیز می نماید.* مادۀ فعال آنتی باکتریال مونتالین C..

اتمام موجودی

پماد محافظ زخم و ترمیم کننده سبامد

89,000تومان

* ترکیبات مراقبت کننده و درمانی محصول، محیط محافظتی مناسبی را برای زخم و بافت اطراف آن فراهم می سازد.* غلظت بالای پنتنول (پیش ساز ویتامین B5) فرایند بازسازی و بهبود زخم را تحریک می نماید.* فرمولاسیون ..

پن زیتون(پوست های خشک و حساس) سبامد

58,800تومان

ویژگی:* 100% فاقد صابون و مواد قلیائی.* ماده شوینده ملایم و سورفکتانت فعال منافذ پوست را بطور عمیق پاک می کند.* ترکیبات فعال فرمولاسیون حاوی روغن زیتون و پروتئین ابریشم، فیتوسترول ها و پنتنول سبب نرمی..

پن پاک کننده پوست حساس (نرمال تا چرب) سبامد

58,000تومان

√ این محصول 100% فاقد صابون و مواد قلیایی بوده و با PH5.5 (هم تراز با محیط اسیدی لایه دفاعی پوست که به عنوان یک سد دفاعی در برابر نفوذ باکتریها و مواد مضر عمل می نماید.)،علاوه بر عدم ایجاد خشکی و الته..

اتمام موجودی

کرم برطرف کنندۀ راشهای پوستی نوزاد سبامد

78,000تومان

* در رفع و پیشگیری از ادرا