اتمام موجودی
آمینو بیف بادی اتک بادی اتک

آمینو بیف بادی اتک بادی اتک

موجودی: 2 تا 3 روز دیگر
280,000تومان
تولیدکننده:body attack
مدل کالا: بطری 1 لیتری

نمایش سریع

این محصول حاوی اسیدهای آمینه‌ ال-هیدروکسی‌پرولین، ال-هیدروکسی‌لیزین، ال-پرولین و ال-گلیسین‌ است که از گوشت مشتق شده‌اند. این 4 اسید آمینه برای سلامتی و پایداری متابولیسم غضروف‌ها ضروری هستند و با غلظتی بسیار بالاتر از غذاهای معمولی در این مکمل غذایی ...
+

این محصول حاوی اسیدهای آمینه‌ ال-هیدروکسی‌پرولین، ال-هیدروکسی‌لیزین، ال-پرولین و ال-گلیسین‌ است که از گوشت مشتق شده‌اند. این 4 اسید آمینه برای سلامتی و پایداری متابولیسم غضروف‌ها ضروری هستند و با غلظتی بسیار بالاتر از غذاهای معمولی در این مکمل غذایی حضور دارند. هر فرد برای دریافت 10 گرم پروتئین در روز می‌بایست در حدود 3 لیوان شیر بنوشد. افزون بر این، ال-هیدروکسی‌پرولین و هیدروکسی‌لیزین به میزان بسیار ناچیزی در گوشت، شیر، حبوبات و سیب‌زمینی یافت می‌شوند. بنابراین، این مکمل بادی اتک برای افرادی مناسب است که از طریق رژیم غذایی روزانه خود پروتئین کمتری دریافت می‌کنند. یا مفاصل آن‌ها تحت تمرین‌های ورزشی سنگین می‌باشند. این محصول به ویژه برای ورزشکاران و افرادی که ورزش‌های قدرتی و افرادی که ورزش‌های سنگین انجام می‌دهند، مناسب است. به طوری که این افراد از طریق حرکات نامنظم و بلند کردن وزن‌های سنگین، بار زیادی را به مفاصل خویش تحمیل می‌کنند. از آنجا که مکمل‌های پروتئینی احتمالاً منجر به رشد حجم عضلات می‌شوند، بدن فرد از اسیدهای آمینه مایع گوشت در این محصول جهت متابولیسم پروتئین استفاده می‌نماید.

ترکیبات ( به ازاي 60 ميلي ليتر ) :
ناممقدارنیاز روزانه
Energy172 Kcal*
Fat< 0.1 g*
Saturated Fatty Acids< 0.1 g*
Carbohydrates8.7 g*
sugar8.7 g*
Protein32 g*
Salt0.3 g*
BCAA2160 mg*
Vitamin B611.8 mg840 %
روش مصرف :
3 مرتبه در روز 20 میلی لیتر قبل از تمرین 20 میلی لیتر بعد از تمرین و 20 میلی لیتر قبل از خواب به صورت خالص یا همراه با آب ترجیحا همراه وعده های غذایی مصرف شود.


نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب

ابزار پنل

pattern 28
pattern 29
pattern 30
pattern 31
pattern 32
pattern 33
pattern 34
pattern 35
pattern 36
pattern 37
pattern 38
pattern 39
pattern 40
pattern 41
pattern 42
pattern 43
pattern 44
pattern 45

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout