تخفیف ویژه
کرم دور چشم لوک اکتیو  ژاک آندرل

کرم دور چشم لوک اکتیو ژاک آندرل

موجودی: 3
179,000تومان 156,000تومان
تولیدکننده:Jacques Andhrel
مدل کالا: کرم دورچشم

نمایش سریع

ویژگی افزایش خاصیت ارتجاعی و جوان سازی پوست با کلاژن محلولحاوی پروتئین هیدرولیز شده گیاه لوپین برای رفع چین و چروک و خطوط ریز دور چشمحاوی عصاره تخم ینجه برای کاهش و کنترل موثر پف و ورم کردگی دور چشمکاهش تیرگی (کبودی) پوست و حلقه های ناحیه دور چشم با ...
+

ویژگی

افزایش خاصیت ارتجاعی و جوان سازی پوست با کلاژن محلول

حاوی پروتئین هیدرولیز شده گیاه لوپین برای رفع چین و چروک و خطوط ریز دور چشم

حاوی عصاره تخم ینجه برای کاهش و کنترل موثر پف و ورم کردگی دور چشم

کاهش تیرگی (کبودی) پوست و حلقه های ناحیه دور چشم با وجود کافئین

حاوی عصاره گیاه جینکوبیلوبا برای افزایش تغذیه و خون رسانی به پوست

رطوبت رسانی مناسب به پوست با وجود پروتئین هیدرولیز شده گیاه لوپین و ویتامین E


روش مصرف:

پس از پاک کردن آرایش چشم هایتان روزانه دو بار صبح و عصر مقدار مناسبی از کرم را روی پوست تمیز دور چشم بمالید. سپس با استفاده از نوک انگشت با حرکات ضربه ای ملایم کرم را اطراف چشم ماساژ داده تا خوب جذب شود.


پوست حساس و نازک دور چشم به مراقبت ویژه و مخصوص نیاز دارد که در نتیجه افزایش سن و خستگی و کمبود آب پوست ناحیه اطراف دور چشم ، باعث بروز حلقه های تیره و حالت پفکی اطراف چشم می شود. نوآوری این فرمول شامل جینکوبیلوبا جهت تسهیل خونرسانی اطراف چشم ها ، کلاژن جهت پیشگیری از پیری و افزایش خاصیت ارتجاعی پوست و کمک به کاهش چروک ها می شود. همچنین ترکیبی از پروتئین و ویتامین E بسیار فعال اجازه بازسازی فشرده در ناحیه اطراف چشم ها را می دهد. کرم دور چشم ژاک آندرل اثرات مثبت زیر را برای کمک به پوست حساس دور چشم ایجاد می نماید. 1- فراهم نمودن اثر رطوبت رسانی عمیق ، کمک به پوست جهت تقویت حفاظت در برابر از دست دادن رطوبت و کمبود آب که با تقویت روند رطوبت رسانی پوست ، این ناحیه از دور چشم صاف و نرم خواهد شد. 2- وجود کلاژن و پروتئین ها به شما این امکان را می دهد که جوانی پوستتان حفظ شود و موجب بازسازی سلول های پوستی شود. 3- کاهش ظهور چروک های مرئی پوست 4- جوان شدن و کاهش پژمردگی و افتادگی پوست و حفظ شادابی پوست کرم سه کاره دور چشم ژاک آندرل پاریس ( ضد چروک ، ضد پف ، ضد تیرگی ) برای کلیه گروهای سنی بالای 20 سال قابل استفاده و اثر آن پس از حدود 1.5 تا 2 ماه برای افراد زیر 40 سال و 3 تا 4 ماه برای بالای 40 سال کاملاٌ مشهود می باشد.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب

ابزار پنل

pattern 28
pattern 29
pattern 30
pattern 31
pattern 32
pattern 33
pattern 34
pattern 35
pattern 36
pattern 37
pattern 38
pattern 39
pattern 40
pattern 41
pattern 42
pattern 43
pattern 44
pattern 45

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout