مراقبت از مو


تونیک تقویت کننده و ضد ریزش مو کراستم اویدرم

89,250تومان

توضیحاتاگر دچار ریزش مو با علل غیرآندروژنیک می باشید تونیک تقویت کننده و ضد ریزش مو کراستم اویدرم می تواند به تقویت موهای شما کمک رساند. این لوسیون ضد ریزش مناسب ریزش مویی است که بر اثر حاملگی، شیردهی..

جدید

تونیک ضد شپش سریتا مدل لایس فری حجم 50 میل

59,900تومان

تونیک ضد شپش سریتا مدل لایس فریاز شایع ترین عارضه ها میان کودکان می توان به پیدایش شپش در لا به لای موی آنان نام برد. درگذشته برای درمان این عارضه موی کودکان را از ته می زدند که اصلا خوشایند کودکان مخ..

جدید

شامپو ضد شپش لایس فری سریتا مناسب انواع مو 95 میلی لیتر

47,600تومان

 شامپو ضد شپش لایس فری سریتا مناسب انواع مو 95 میلی لیتر از گذشته تا کنون بشر با مشکل شپش سر روبرو بوده است به همین دلیل، درمان های گیاهی و مختلفی برای آن وجود دارد. اما بهترین راه درمان آن،..

شامپو متعادل کننده چربی سر مدل S پریم 250 میلی لیتر

68,000تومان

شامپو متعادل کننده چربی پریم مدل S+ مناسب پوست چرب حجم 250 میلاین محصول ایرانی حاوی کمپلکسی از عصاره های گیاهی پر سیاوشان، گزنه و ترتیزک آبی، جهت کنترل ترشح چربی پوست سر است. به عنوان شامپوی مکمل در ط..

اتمام موجودی

اسپري نگهدارنده قوی مو الترا استارك نیوا

58,000تومان

ویژگی‌های محصولنگهدارنده قوی تا ۲۴ ساعتخشک شدن سریعسهولت در شانه کردن موبدون ایجاد چسبندگیفوق العاده قوی..

اسپری باز کننده گره موی کودک بیوتی سیلک

97,000تومان

اسپری باز کننده گره مو بیوتی سیلک با فرمولی ویژه و ضد الکتریسیته ، شانه پذیری مو را افزایش داده و با ایجاد لایه ای نرم بر روی مو ، موجب لطافت و درخشندگی طبیعی آن می گردد. این اسپری حاوی آلوئه ورا، ویت..

اسپری حالت دهنده قوی کاسپین

48,000تومان

ویژگی های اسپری حالت دهنده قوی کاسپینپوششی با قدرت مضاعف و قوی و تثبیت طولانی موهامناسب برای ایجاد و خلق مدل های خلاقانه مودر انواع معمولی و ویتامینهبدون چسبناک نمودن موفرمول پیشرفتهرایحه ملایممعرفی ا..

اتمام موجودی

اسپری حالت دهنده مو دیامانت گلانز نیوا 250 میلی لیتر

58,000تومان

ویژگی های محصول:حالت دهنده و تثبیت کننده بسیار قوی و پایدار موی سرپوششی با قدرت مضاعف و غیر چسبناکشانه پذیری آسان موهادرخشش خیره کننده..

اتمام موجودی

اسپری دو فاز ترمیم کننده گلیس شوارتسکف

48,500تومان

ویژگی های اصلی:- تغذیه کننده- حاوی کراتین مایع- حاوی روغن آرگان- ترمیم کننده   - رفع خشکی و زبری  - تقویت کننده- احیای ساختار داخلی مو- فرمولاسیون سبک، بدون ایجاد حس سنگینی بر..

تخفیف ویژه

اسپری دو فاز مو تاپ شاپ 200 میلی لیتر

50,000تومان 59,000تومان -15%

نوع عصاره: روغن دانه کنجد - ماکادمیا -روغن پامچال - روغن جوانه گندمصادر کننده مجوز: سازمان غذا و داروسازگار با موهای: انواع مو , خشک , آسیب دیده , نازک و کم‌حجم , رنگ شدهویژگی‌ها: تقویت کننده , ترمیم ..

اسپری نرم کننده مو کودک ۳۰۰ میلی‌لیتری فیروز

16,900تومان

اسپری نرم کننده و باز کننده گره موی سرکودکباز کننده گره موی کودکبا ایجاد لایه ای بر روی تارهای مو باعث جدا شدن آنها از هم و باز شدن آسان گره ها می شود.برای کودکانی که دارای موهای بلند و مجعد و یا گره ..

اسپری نرم کننده و باز کننده گره موی سر فیروز

15,900تومان

از کننده گره موی کودکبا ایجاد لایه ای بر روی تارهای مو باعث جدا شدن آنها از هم و باز شدن آسان گره ها می شود.برای کودکانی که دارای موهای بلند و مجعد و یا گره خورده هستند، مناسب می باشد.با فرمول خاص جهت..

تخفیف ویژه
تخفیف ویژه

اسپری نرم کننده و ضد وز مو 200 میل وچه

78,900تومان 97,000تومان -19%

اسپری نرم کننده مناسب موهای وز و گره خوردهنرم کننده ، بازکننده گره ها و کاهش وز مو به کمک روغن جوجوباآبرسان،کاهش خشکی و شکنندگی مو ها به کمک عصاره آلوئه ورا و پروتئین جوانه گندمبازسازی و ترمیم ساقه آس..

اسپری چسب مو پادینا Padina مدل Super Mega Hold حجم 250 میلی لیتر

47,000تومان

چسب مو پادینادر این اسپری علیرغم مقاوم بودن لایه محافظ ، موها قابلیت شانه شدن و حالت پذیری را دارا می باشد .پس از این اسپری موها حالتطبیعی و درخشندگی خاصی پیدا می کند که این حالت و درخشندگی به راحتی ت..

بالم نرم کننده موی سر حاوی کراتین و آرگان فولیکا (Fulica)

48,900تومان

توضیحاتتغذیه، تقویت و افزایش مقاومت و استحکام مورفع موخوره و شکنندگی، جلوگیری از وز شدگی، گره خوردگی و حالت پرواز موتامین رطوبت، افزایش لطافت، حالت پذیری و درخشندگی مومناسب موهای بیجان، کدر، سست و ضعی..

اتمام موجودی

تقویت کننده مو اویدرم مدل Palminex حجم ۸۰ میلی لیتر

107,000تومان

تونیک تقویت کننده مو پالمینکس اویدرم حاوی ترکیبات موثر ضد ریزش و آنتی آندروژنیک در درمان ریزش موی ارثی یا هورمونی می باشد. سائوپالمتو، کافئین، آمینکسیل، آناژلین و ترکیبی از عصاره های گیاهی موثر در تقو..

نمایش 1 تا 16 از 234 (15 صفحه)

ابزار پنل

pattern 28
pattern 29
pattern 30
pattern 31
pattern 32
pattern 33
pattern 34
pattern 35
pattern 36
pattern 37
pattern 38
pattern 39
pattern 40
pattern 41
pattern 42
pattern 43
pattern 44
pattern 45

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout

Whatsapp
گفتگو در واتس آپ
پشتیبانی
تیم فروش
مانا
سرپرست فروش
مکمل ورزشی
مکمل ورزشی