شامپو


جدید

شامپو ضد شپش لایس فری سریتا مناسب انواع مو 95 میلی لیتر

47,600تومان

 شامپو ضد شپش لایس فری سریتا مناسب انواع مو 95 میلی لیتر از گذشته تا کنون بشر با مشکل شپش سر روبرو بوده است به همین دلیل، درمان های گیاهی و مختلفی برای آن وجود دارد. اما بهترین راه درمان آن،..

شامپو متعادل کننده چربی سر مدل S پریم 250 میلی لیتر

68,000تومان

شامپو متعادل کننده چربی پریم مدل S+ مناسب پوست چرب حجم 250 میلاین محصول ایرانی حاوی کمپلکسی از عصاره های گیاهی پر سیاوشان، گزنه و ترتیزک آبی، جهت کنترل ترشح چربی پوست سر است. به عنوان شامپوی مکمل در ط..

سریتا شامپو تقویت کننده و ضد ریزش حاوی پروتئین جوانه گندم

49,500تومان

توضیحاتشامپو تقویت کننده مو ، حاوی عصاره جوانه گندم، کنترل کننده و ضد ریزش مـــو می باشد که با تحریک ریشه مو موجب رشد مجدد مو می شود. این شامپو حاوی عصاره جوانه گندم می باشدبنابراین تارهای مو را ترمیم..

شامپو آرگان پلاس ایروکس ۲۰۰ گرم

47,500تومان

ویژگی های شامپو آرگان پلاس ایروکستنظیم کننده PH متناسب با پوست سر و مومناسب پوست و موی خشک و آسیب دیدهترمیم کوتیکول موی آسیب دیدهآبرسان مورد نیاز پوست و موفاقد سولفات، پارابن و نمککاهش خشکی پوست سرحاو..

شامپو آلوئه ورا کاپوس

186,000تومان

مشخصه ها :- حاوی عصاره آلوئه ورا- مناسب موهای خشک، حساس و صدمه دیده (رنگ شده با رنگ های شیمیایی، فرشده، بی حالتو موهای بسیار سشوار شونده)- دارای خاصیت مرطوب کنندگی و التیام دهندگی- برطرف شدن و کاهش ال..

اتمام موجودی

شامپو آلپسین مدل Caffeine C1

114,000تومان

عصاره: روغن کرچک هیدرولیز شده، پروتئین هیدرولیز شده گندم، کافئینماده شاخص: زینک ویتامین ها: B٣ و پیش‎ساز ویتامین B۵ و Eویژگی های محصول:ضد ریزش قوی مناسب برای جلوگیری از ریزش ارثی م..

اتمام موجودی

شامپو آنا گین (ضد ریزش مو های خشک) فیس دوکس

22,800تومان

شامپو تقویتی و ضد ریزشمناسب موهای خشک و نرمال و آسیب دیدهسبب استحکام و سلامت مو می گرددشامپو ضد ریزش فیس دوکس مناسب موهای خشک و آسیب دیده حاوی ترکیبی اختصاصی از مواد ضد ریزش مو به همراه عوامل شوینده ب..

اتمام موجودی

شامپو آناگین (ضد ریزش مو های چرب)

29,000تومان

ضد ریزش مو های چربکنترل کننده چربی سرعوامل شوینده با پایه اسید آمینهاستحکام و سلامت موروش مصرف:موهای خود را خیس نموده سپس مقداری کمی از شامپو را بر روی کف سر ماساژ دهید. 2 تا 3 دقیقه این عمل را ادامه ..

اتمام موجودی

شامپو استحکام بخش و ترمیم کننده مو هیدرودرم مدل Milk and Honey حجم 400 میلی لیتر

33,100تومان

ویژگی های شامپو استحکام بخش و ترمیم کننده مو هیدرودرمتقویت کننده، ترمیم کننده، براق کنندهمخصوص موهای آسیب دیدهحاوی شیر و عسلضد آلودگی هوا..

اتمام موجودی
تخفیف ویژه
تخفیف ویژه

شامپو اوره و آرگان وچه حجم 250 میلی لیتر

63,000تومان 97,000تومان -35%

مناسب افراد بالای چهل سال مناسب افراد دارای موهای کدر، خشک، شکننده و دارای خارش و ریزش کمک به بازسازی موها به کمک روغن آرگان و ویتامین E و A آبرسان قوی پوست سر و ساقه مو به کمک اوره 5 درصد کاهش شک..

شامپو اویدرای اویدرم مناسب موهای خشک و آسیب دیده ۲۵۰ میلی لیتر

37,000تومان

احیای موهای خشک و آسیب دیدهکمک به پیشگیری از موخورهافزایش درخشندگی و حالت پذیری موبازگشت رطوبت کف سر به حالت طبیعی..

اتمام موجودی

شامپو بازسازی کننده گلیس مدل Ultimate Repair حجم 250 میلی لیتر

28,000تومان

 گلیس حاوی روغن‌های مغذی است و علاوه‌بر این‌که حالت موها را بسیار خوب می‌کند، مواد موردنیاز موها را به آن‌ها می‌رساند. نرم‌کننده‌ی گلیس برای موهای آسیب‌دیده، رنگ‌شده و شکننده بسیار مناسب است زیرا..

شامپو بدن کودک فیروز

16,000تومان

حاوی عصاره آلوئه وراکاهش التهاب پوست بدن و کمک به حفظ رطوبت آن با استفـاده از عصاره آلـوئـه وراشامپو بدن کودک فیروز با حفظ رطوبت پوست یکی از بهترین‌‌ شوینده‌ها برای کودکان به حساب می‌آید. این محصول حا..

اتمام موجودی

شامپو بدون سولفات لافارر مناسب مو کراتینه و رنگ شده 200 میلی لیتر

144,900تومان

ویژگی ها:حاوی عصاره هسته انار جهت تثبیت رنگ موحاوی کراتین جهت ترمیم و حفظ کراتینه موحاوی کافئین تقویت کننده و ضد ریزشقدرت شویندگی و پاک کنندگی بالاشامپو بدون سولفات لافارر سورفکتانت‌های دیگری را جایگز..

اتمام موجودی

شامپو براق کننده هیدرودرم مدل Ginkgo Biloba حجم 400 میلی لیتری

23,100تومان

تقویت کننده و مغذی موی سرجوانسازی و شادابی موی سرافزایش انعطاف پذیری مومخصوص موها فر و وز دارافزایش انعطاف پذیری مومناسب: آقایان و بانوانحاوی ابریشم و کراتینآبرسان قوی موی سرضدآلودگی هوابراق کننده مو..

شامپو بعدکراتین بیوتی سیلک ۲۵۰ میل

152,600تومان

مشخصه ها=غنی شده با کراتینالتیام بخش و محافظت کننده موتقویت و استحکام بخش ساقه مودارای PH تنظیم شده با پوست سرفاقد پارابن و ترکیبات مضر برای موی کراتیتهدارای سولفات بسیار کممناسب انواع مو و مصرف روزان..

نمایش 1 تا 16 از 158 (10 صفحه)

ابزار پنل

pattern 28
pattern 29
pattern 30
pattern 31
pattern 32
pattern 33
pattern 34
pattern 35
pattern 36
pattern 37
pattern 38
pattern 39
pattern 40
pattern 41
pattern 42
pattern 43
pattern 44
pattern 45

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout

Whatsapp
گفتگو در واتس آپ
پشتیبانی
تیم فروش
مانا
سرپرست فروش
مکمل ورزشی
مکمل ورزشی