درباره داروخانه

وب سایت تک دارو

تک دارو وب سایت رسمی داروخانه دکتر امین محمدی است . اولین پایگاه اطلاع رسانی جامع اینترنتی محصولات داروخانه که از بهمن ماه 1395 به صاحب امتیازی دکتر امین محمدی ,  داروساز - مسئول فنی داروخانه دکتر امین محمدی  و مدیریت فنی مهندس رسول زارعی به منظور اطلاع رسانی و آشنائی هرچه بهتر مصرف کنندگان از محصولات داروخانه راه اندازی گردیده است . 
بر طبق آخرین آمار انجمن داروسازان هر فرد ایرانی به صورت میانگین حداقل یکبار در ماه به داروخانه مراجعه میکند . که البته بیشتر این مراجعات غیر دارویی و صرف خرید محصولات بهداشتی و بعضا آرایشی می شود . 
تک دارو نیز با علم به این موضوع تصمیم به سهل نمودن ارتباط مخاطبان با محصولات داروخانه را دارد . لذا با این هدف وب سایت تک دارو اقدام به نمایش و معرفی تمامی محصولات بهداشتی , آرایشی , مکمل , ارتوپدی و تجهیزات پزشکی داروخانه در محیط وب نموده است . 
مسلما تک دارو قصد ارائه و فروش دارو را ندارد , زیرا دارو حتما با حضور بیمار و ارائه نسخه پزشک و در حضور مسئول فنی و دکتر داروساز داروخانه میسر می باشد . اما با راه اندازی این وب سایت امید آن می رود تا مشتریان محترم قبل از حضور فیزیکی در محیط داروخانه بتوانند در فرصت مناسب و فارغ از مشغله اجناس مورد نیاز خود را بررسی , مقایسه و انتخاب نمایند و متعاقبا وقت و هزینه کمتری را صرف خرید احتیاجات مورد نیاز خود از داروخانه نمایند . 

مدیر و موسس

 

داروخانه دکتر امین محمدی به مدیریت آقای دکتر امین محمدی بزنج  دارای پروانه تاسیس  به شماره  158/3941/1/60146  با تاریخ صدور 1394/05/10  از دانشگاه علوم پزشکی ایران .

 

مسئول فنی

آقای دکتر امین محمدی بزنج ( دکتر داروساز ) دارای پروانه مسئول فنی داروخانه دکتر امین محمدی به شماره 158/3942/1/60149 .

 

 

مجوز فروش اینترنتی

در پی تدوین و تصویب دستور العمل فروش اینترنتی اقلام غیر دارویی داروخانه , داروخانه دکتر امین محمدی مجوز فروش اینترنتی اقلام غیر دارویی داروخانه را از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران ( معاونت غذا و دارو ) در سال 1395 دریافت نموده است . 
بر طبق این مجوز داروخانه دکتر امین محمدی می تواند از طریق وب سایت رسمی خود ( تکدارو ) ضمن رعایت کلیه قوانین و مقررات , اقدام به فروش اینترنتی اقلام غیر دارویی نماید . 

 

با سپاس فراوان از شما همراه گرامی استدعا داریم تا با ارائه نظرات , پیشنهادات و انتقادات خود مسیر را برای تک دارو روشن تر و خوش آتیه تر نمایید .

صفحه مناسب چاپ