وب سایت تک دارو
تک دارو وب سایت رسمی داروخانه دکتر امین محمدی است . اولین پایگاه اطلاع رسانی جامع اینترنتی محصولات داروخانه که از بهمن ماه 1395 به صاحب امتیازی دکتر امین محمدی ,  داروساز - مسئول فنی داروخانه دکتر امین محمدی  و مدیریت فنی مهندس رسول زارعی به منظور اطلاع رسانی و آشنائی هرچه بهتر مصرف کنندگان از محصولات داروخانه راه اندازی گردیده است . 
بر طبق آخرین آمار انجمن داروسازان هر فرد ایرانی به صورت میانگین حداقل یکبار در ماه به داروخانه مراجعه میکند . که البته بیشتر این مراجعات غیر دارویی و صرف خرید محصولات بهداشتی و بعضا آرایشی می شود . 
تک دارو نیز با علم به این موضوع تصمیم به سهل نمودن ارتباط مخاطبان با محصولات داروخانه را دارد . لذا با این هدف وب سایت تک دارو اقدام به نمایش و معرفی تمامی محصولات بهداشتی , آرایشی , مکمل , ارتوپدی و تجهیزات پزشکی داروخانه در محیط وب نموده است . 
مسلما تک دارو قصد ارائه و فروش دارو را ندارد , زیرا دارو حتما با حضور بیمار و ارائه نسخه پزشک و در حضور مسئول فنی و دکتر داروساز داروخانه میسر می باشد . اما با راه اندازی این وب سایت امید آن می رود تا مشتریان محترم قبل از حضور فیزیکی در محیط داروخانه بتوانند در فرصت مناسب و فارغ از مشغله اجناس مورد نیاز خود را بررسی , مقایسه و انتخاب نمایند و متعاقبا وقت و هزینه کمتری را صرف خرید احتیاجات مورد نیاز خود از داروخانه نمایند . مدیر و موسس


داروخانه دکتر امین محمدی به مدیریت آقای دکتر امین محمدی بزنج  دارای پروانه تاسیس  به شماره  158/3941/1/60146  با تاریخ صدور 1394/05/10  از دانشگاه علوم پزشکی ایران .
مسئول فنی

آقای دکتر امین محمدی بزنج ( دکتر داروساز ) دارای پروانه مسئول فنی داروخانه دکتر امین محمدی به شماره 158/3942/1/60149 .

مجوز فروش اینترنتی
در پی تدوین و تصویب دستور العمل فروش اینترنتی اقلام غیر دارویی داروخانه , داروخانه دکتر امین محمدی مجوز فروش اینترنتی اقلام غیر دارویی داروخانه را از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران ( معاونت غذا و دارو ) در سال 1395 دریافت نموده است . 
بر طبق این مجوز داروخانه دکتر امین محمدی می تواند از طریق وب سایت رسمی خود ( تکدارو ) ضمن رعایت کلیه قوانین و مقررات , اقدام به فروش اینترنتی اقلام غیر دارویی نماید . 

با سپاس فراوان از شما همراه گرامی استدعا داریم تا با ارائه نظرات , پیشنهادات و انتقادات خود مسیر را برای تک دارو روشن تر و خوش آتیه تر نمایید .

ابزار پنل

pattern 28
pattern 29
pattern 30
pattern 31
pattern 32
pattern 33
pattern 34
pattern 35
pattern 36
pattern 37
pattern 38
pattern 39
pattern 40
pattern 41
pattern 42
pattern 43
pattern 44
pattern 45

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout

Whatsapp
گفتگو در واتس آپ
پشتیبانی
تیم فروش
مانا
سرپرست فروش