مراقبت از مو


اسپري نگهدارنده قوی مو الترا استارك نیوا

58,000تومان

ویژگی‌های محصولنگهدارنده قوی تا ۲۴ ساعتخشک شدن سریعسهولت در شانه کردن موبدون ایجاد چسبندگیفوق العاده قوی..

اتمام موجودی

اسپری حالت دهنده مو دیامانت گلانز نیوا 250 میلی لیتر

58,000تومان

ویژگی های محصول:حالت دهنده و تثبیت کننده بسیار قوی و پایدار موی سرپوششی با قدرت مضاعف و غیر چسبناکشانه پذیری آسان موهادرخشش خیره کننده..

اتمام موجودی

اسپری دو فاز ترمیم کننده گلیس شوارتسکف

48,500تومان

ویژگی های اصلی:- تغذیه کننده- حاوی کراتین مایع- حاوی روغن آرگان- ترمیم کننده   - رفع خشکی و زبری  - تقویت کننده- احیای ساختار داخلی مو- فرمولاسیون سبک، بدون ایجاد حس سنگینی بر..

اسپری نرم کننده مو کودک ۳۰۰ میلی‌لیتری فیروز

8,500تومان

اسپری نرم کننده و باز کننده گره موی سرکودکباز کننده گره موی کودکبا ایجاد لایه ای بر روی تارهای مو باعث جدا شدن آنها از هم و باز شدن آسان گره ها می شود.برای کودکانی که دارای موهای بلند و مجعد و یا گره ..

اسپری نرم کننده و باز کننده گره موی سر فیروز

7,900تومان

از کننده گره موی کودکبا ایجاد لایه ای بر روی تارهای مو باعث جدا شدن آنها از هم و باز شدن آسان گره ها می شود.برای کودکانی که دارای موهای بلند و مجعد و یا گره خورده هستند، مناسب می باشد.با فرمول خاص جهت..

اسپری نرم کننده و ضد وز مو 200 میل وچه

60,000تومان

اسپری نرم کننده مناسب موهای وز و گره خوردهنرم کننده ، بازکننده گره ها و کاهش وز مو به کمک روغن جوجوباآبرسان،کاهش خشکی و شکنندگی مو ها به کمک عصاره آلوئه ورا و پروتئین جوانه گندمبازسازی و ترمیم ساقه آس..

ترمیم کننده موی رنگ شده سینره

37,500تومان

ترمیم کننده موی رنگ شده سینره ضمن محافظت مو از عوامل آسیب رسان، سبب ترمیم آسیب دیدگی مو های رنگ شده می شود. این محصول، از تغییر رنگ مو در اثر شستشو ممانعت می نماید و با ایجاد لایه ای محافظ بر روی کوتی..

اتمام موجودی

تونیک تقویت کننده موی آقایان کپیل اکتیو ژاک آندرل

160,000تومان

ویژگی ها:کنترل ریزش مو آندروژنیک : با وجود ویتامین B6تحریک فولیکول و رویش مجدد موها: با وجود ماده موثر طبیعی آناگِنآنتی اکسیدان و ضد ریزش با وجود لینالول عصاره گیاه لوندرافزایش گردش خو ن و اکسیژن رسان..

درماسیف شامپو سر و بدن مناسب برای پوست های خشک

13,800تومان

تامین رطوبت پوست و کف سرشستشو دهنده و پاک کننده ملایمتقویت سد دفاعی پوست و کاهش دفع آب آنترمیم و التیام پوست و کف سر حساس، قرمز و ملتهبتسکین التهاب و خارش ناشی از خشکی پوست و کف سررفع پوسته ها ی ناشی ..

اتمام موجودی

رنگ موی لورآل

38,000تومان

قابلیت های این رنگ در مراحل سه گانه: مراحل محافظت سه گانه رنگ مو:1-  قبل از رنگ کردن: سرم محافظت کننده کرم اکسلانس، اختراع منحصر بفرد لورآل. قبل از رنگ استفاده می شود و قسمت های آسیب دیده بخصوص ن..

روغن آرگان 50 میل Lefu

98,800تومان

حاوی روغن 100% خالص مراکشیتقویت و استحکام ناخن و مناسب برای بعد از کاشت ناخنفاقد اسانس و نگهدارندهمرطوب کننده، نرم کننده، روشن کننده و شفاف کننده پوستکمک به بهبود لک های پوستی و جای جوش و زخماز بین بر..

روغن آرگان لفو مدل A4 حجم 125 میلی لیتر

126,000تومان

 مشخصاتحاوی روغن 100% خالص مراکشیتقویت و استحکام ناخن و مناسب برای بعد از کاشت ناخنفاقد اسانس و نگهدارندهمرطوب کننده، نرم کننده، روشن کننده و شفاف کننده پوستکمک به بهبود لک های پوستی و جای جوش و ..

سرم مو کافئین پلاس ایروکس

58,500تومان

ویژگی های اصلی:- محافظت کننده- حاوی ویتامین E، پیشتاز ویتامین B5، کافئین- دارای روغن و عصاره خالص- مهار آنزیم آلفا 5 ردوکتاز- افزایش خونرسانی به موها- تغذیه کننده- احیا کننده مو- تحریک رشد مو- جذب راح..

سرم موی آرگان پلاس Argan Plus ایروکس 30 میلی لیتر

53,000تومان

مشخصات:آبرسانبهبود خارش اسکالپمناسب برای مو و پوست اسکالپ خشک و آسیب دیدهحفظ رطوبت و آبرسانی ساقه و کاهش خشکی پوست سر ورفع خارشترمیم کوتیکول موی آسیب دیده بواسطه داشتن روغن آرگان و مورینگاPH سازگار با..

سرم نرم کننده مو (آنتی فریز) سینره

65,000تومان

سرم نرم کننده سینره دارای فرمول سیلیکونی سبک و فاقد الکل است و جهت برطرف کردن وز و بد حالتی موهای خشک و شکننده و مجعد طراحی شده است (وز در موهای صاف به علت تکرار عملیاتی مانند رنگ کردن، هایلایت، مش و ..

سیستین ب 6

328,000تومان

ترکیبات ( در هر 4 قرص ) :ناممقدارنیاز روزانهCystine2 g*آرژینین6 mg*ویتامین B6 (پیریدوکسین)1.4 mg100 %روی (زینک)10 mg100 %مشخصه ها :- حاوی سیستین Cystine- یکی از اجزاء اصلی تشکیل دهنده مو و ناخنموارد م..

نمایش 1 تا 16 از 117 (8 صفحه)

ابزار پنل

pattern 28
pattern 29
pattern 30
pattern 31
pattern 32
pattern 33
pattern 34
pattern 35
pattern 36
pattern 37
pattern 38
pattern 39
pattern 40
pattern 41
pattern 42
pattern 43
pattern 44
pattern 45

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout