شامپو ضد شوره


شامپو آرگان پلاس ایروکس ۲۰۰ گرم

24,300تومان

ویژگی های شامپو آرگان پلاس ایروکستنظیم کننده PH متناسب با پوست سر و مومناسب پوست و موی خشک و آسیب دیدهترمیم کوتیکول موی آسیب دیدهآبرسان مورد نیاز پوست و موفاقد سولفات، پارابن و نمککاهش خشکی پوست سرحاو..

شامپو آنا گین (ضد ریزش مو های خشک) فیس دوکس

22,000تومان

شامپو تقویتی و ضد ریزشمناسب موهای خشک و نرمال و آسیب دیدهسبب استحکام و سلامت مو می گرددشامپو ضد ریزش فیس دوکس مناسب موهای خشک و آسیب دیده حاوی ترکیبی اختصاصی از مواد ضد ریزش مو به همراه عوامل شوینده ب..

شامپو ضد شوره اطفال ایروکس

24,000تومان

شامپو ضد شوره اطفال ایروکس عدم تحريک چشم کودک با استفاده از شوينده های آمفوتری و غير يونیشامپو ضد شوره اطفال ایروکس حاوی عصاره های گیاهی آنتی سپتيک، التیام بخش و ضد التهابمناسب برای پوسته ريزی سر نوزا..

شامپو ضد شوره ایروکس(مناسب برای انواع مو)

32,700تومان

روش مصرف :مدت زمان استفاده حداقل ۶ تا ۸ هفته بوده و در طول این مدت نباید از شامپوی دیگری استفاده شود. کف این شامپو بایستی چند دقیقه روی سر بماند.توضیحات :شامپو ضدشوره ایروکس حاوی پیروکتون اولامین یا ا..

اتمام موجودی

شامپو ضد شوره اینتنسیو مردانه شوما 400 میل

36,000تومان

از بین بردن شوره سر با 3 برابر اثر بیشترجلوگیری از ظهور مجدد آن  مناسب انواع موآرامش بخشی به پوست سرمناسب شستشوی روزانه‌ی موحجم محصول: 400 میل..

شامپو ضد شوره ایکا انرژی ژاک آندرل

108,000تومان

مشخصات:کنترل و درمان انواع شوره (خشک و چرب) ، پوسته ریزی و خارش ناشی از آنتأثیر طولانی و مفید در درمان پسوریازیسضد قارچ و آنتی باکتری و آنتی اکسیدانPH در حدود 6.2روش مصرف:شامپو را بر روی موی خیس مالید..

شامپو ضد شوره درمالیست

55,500تومان

مشخصات شامپو برای موهای دارای شوره درمالیست درمان قطعی شدیدترین شوره ها.ضد خارش، التهاب و قرمزی پوست.کمک به درمان ضایعات قارچی سر و بدن...

اتمام موجودی

شامپو ضد شوره سباروکس مناسب برای شوره های خشک و مقاوم

21,000تومان

ویژگی ها:مناسب برای شوره های خشک و مقاومحاوی کلیمبازول، پیروکتون اولامین، عصاره های گیاهی التیام بخش و Vitamin B5روش مصرف:هفته ای 2 تا سه بار به مدت 4 تا 6 هفته استفاده شود .پس از طی دوره درمان ، به م..

شامپو ضد شوره سر سینره

20,000تومان

شامپو ضد شوره سر سینره بر اساس خواص ضد قارچ و ضد باکتری طبیعی برخی گیاهان نظیر پر سیاوش ، آویشن و بید فرموله شده استآثار درمانی این شامپو به سرعت و در اولین هفته استفاده شروع می شود و در عرض یک ماه پو..

شامپو ضد شوره مخصوص موهای معمولی اریکه 200 میلی لیتر

51,500تومان

مشخصه ها– ترکیبات ضد قارچ– ترکیبات مرطوب کننده و ضد التهاب و آنتی اکسیدان– ترکیبات تغذیه کننده و ترمیم کننده..

اتمام موجودی

شامپو ضد شوره مخصوص موهای چرب اریکه

54,000تومان

مشخصه های شامپو ضد شوره موی چرب اریکه:ترکیبات ضد قارچترکیب لایه بردار جهت درمان شوره پنهانترکیبات تنظیم کننده چربی ترشحیترکیبات مرطوب کننده و آنتی اکسیدانترکیبات تغذیه کننده و ترمیم کننده..

اتمام موجودی

شامپو ضد شوره مردانه شوما مدل Classic X3 مخصوص موهای دارای شوره خشک 400ml

36,000تومان

ویژگی های اصلی شامپو ضد شوره مردانه شوما مدل Classic X3 :درمان موثر در 6 هفته تسکین دهنده پوست سر کاهش التهاب پوست رایحه‌ی مطبوعبا اثر ضد شوره 3 برابر بیشتر مناسب برای شستشوی روزان..

اتمام موجودی

شامپو ضد شوره موهای چرب

46,000تومان

مشخصه ها :- همراه با عصاره مرکبات- با ترکیبی ملایم از عصاره گریپ فروت و چای سبز- متعادل کردن چربی طبیعی موها- ایجاد شادابی طولانی مدت برای موهای چربموارد مصرف :ضد شوره مخصوص موهای چرب ایده آل برای رفع..

شامپو کلییر ضد ریزش و تقویت‌کننده‌ی بانوان

24,500تومان

با تکنولوژی تقویت‌کننده‌ی بافت موشامپو تقویت‌کننده‌ی موی کلییر با فرمولاسیون ویژه با تقویت مو از ریشه تا نوک، ریزش موها را تا 95 درصد کاهش می‌دهد. این شامپو، با فرمولاسیون نوتریوم 10، لایه‌ی محافظ طبی..

نمایش 1 تا 16 از 16 (1 صفحه)

ابزار پنل

pattern 28
pattern 29
pattern 30
pattern 31
pattern 32
pattern 33
pattern 34
pattern 35
pattern 36
pattern 37
pattern 38
pattern 39
pattern 40
pattern 41
pattern 42
pattern 43
pattern 44
pattern 45

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout