شامپو ضد ریزش


اتمام موجودی

شامپو آلپسین مدل Caffeine C1

114,000تومان

عصاره: روغن کرچک هیدرولیز شده، پروتئین هیدرولیز شده گندم، کافئینماده شاخص: زینک ویتامین ها: B٣ و پیش‎ساز ویتامین B۵ و Eویژگی های محصول:ضد ریزش قوی مناسب برای جلوگیری از ریزش ارثی م..

شامپو آناگین (ضد ریزش مو های چرب)

29,000تومان

ضد ریزش مو های چربکنترل کننده چربی سرعوامل شوینده با پایه اسید آمینهاستحکام و سلامت موروش مصرف:موهای خود را خیس نموده سپس مقداری کمی از شامپو را بر روی کف سر ماساژ دهید. 2 تا 3 دقیقه این عمل را ادامه ..

شامپو بیوتین پلاس آیروکس

28,100تومان

افزایش ضخامت ساقهاستحکام ریشه موبهبود کراتین سازیمناسب برای موهای نازک و ضعیفPH سازگار با پوست سر و موحفظ رطوبت ساقه و کاهش تحریک پذیری پوست سرحاوی بیوتین و عصاره های گیاهیفاقد سولفات، پارابن و نمک..

شامپو بیوتین پلاس ایروکس

28,100تومان

ویژگی های شامپو بیوتین پلاس ایروکسبهبود کراتین سازی، افزایش ضخامت ساقه و استحکام ریشه موحفظ رطوبت ساقه و کاهش تحریک پذیری پوست سرشویندگی ملایم و PH سازگار با پوست سر و مومناسب موهای نازک و کم حجمفاقد ..

اتمام موجودی

شامپو ترمیم کننده شاوما مدل Repair And Care حجم 400 میلی لیتر

36,000تومان

ویژگی های شامپو ترمیم کننده شوماترمیم موهای خشک و آسیب‌دیدهمناسب موهای خشکنرم و لطیف‌کننده مودرخشان کننده موکاهش ریزش موترمیم ساقه موآب‌رسان قویتقویت مو..

شامپو تقویت کننده مو درمالیست حاوی کافئین 200 میلی لیتر

48,500تومان

مناسب در انواع الگوهای ریزش مو(مردانه وزنانه)حفظ سلامت پوست سر بواسطه داشتن PHمناسبتقویت کننده موهای نازک،ضعیف وآسیب دیدهافزایش خون رسانی به فولیکول موحاوی عصاره گیاهی سائوپالمیتوحفظ وتقویت موهای تازه..

شامپو تقویت کننده موی خشک و آسیب دیده درمالیفت

39,800تومان

مشخصه ها :- کمک به رفع ریز موی سر با علل مختلف (اندروژنتیک و غیر اندروژنتیک ) - تقویت رشد فولیکول های ضعیف موهای سر - پیشگیری از پیری و سفید شدن موهای سر - احیا کننده موهای خشک و آسیب د..

شامپو تقویت کننده موی چرب درمالیفت

39,800تومان

کمک به رفع ریز موی سر با علل مختلف (اندروژنتیک و غیر اندروژنتیک )تقویت رشد فولیکول های ضعیف موهای سرپیشگیری از پیری و سفید شدن موهای سرکاهش دهنده ترشحات غدد چربی پوست سرجلوگیری از ایجاد بوی نامناسب پو..

شامپو تقویتی و ضد ریزش مو سینره

33,000تومان

شامپو ضد ریزش موی سینره با استفاده از آخرین مطالعات علمی بدست آمده در دنیا عرضه شده است. این شامپو به عنوان شوینده در افرادی که تحت درمان با محلول ضد ریزش موی سینره یا سایر درمانهای ریزش مو می باشند ع..

شامپو تقویتی و ضد ریزش مو مخصوص آقایان سینره

32,900تومان

موهای آقایان نسبت به خانم ها بیش تر در معرض آلودگی های محیط، دود سیگار و تابش نور خورشید قرار می گیرد و درصد افرادی که موهای چرب دارند در آقایان بیش تر است. در فرمولاسیون این شامپو از سورفکتانت های مل..

شامپو تقویتی و ضد ریزش مو مخصوص خانم‌ها سینره

33,000تومان

از آنجا که بانوان در زندگی خود با فشارهای عصبی بیشتری روبرو هستند و به علت شرایط خاصی نظیر بارداری و تغییرات هورمونی ماهانه دچار کمبودهای تغذیه ای از جمله آهن و سایر ریز مغذی های حیاتی می گردند، محصول..

شامپو حاوی کراتین مناسب موهای رنگ شده و آسیب دیده وچه

60,000تومان

ویژگی ها:دارای فرمولاسیون اختصاصی جهت حفظ رنگ و کاهش اثرات مخرب دکلره و رنگ موآبرسانی و بازسازی ساقه مو به کمک کراتینآبرسانی موثر و عمیق به کمک آلوئه ورا و ویتامین A-Eکاهش ریزش مو و تقویت فولیکول به ک..

شامپو سیر ایروکس

30,600تومان

ویژگیها:جلوگیری از ریزش موکمک و تحریک رشد، افزایش لطافت و شادابی موحاوی پلی کوترنیوم 10، روغن جوجوبا، عصاره چای سبز و ویتامین های E و B5عصاره سیر از دیرباز در طب سنتی برای تحریک رشد مو (اثر stimulant)..

شامپو سیستئین B6 وچه

71,000تومان

شامپو تقویت کننده مو حاوی سیستئین و ویتامین B6کاهش ریزش مو های دوره ای و مزمن ، افزایش رشد مو با سیستئین B6رویش مجدد موها با بیوتین- بپانتینافزایش گردش خون و اکسیژن رسانی موثر به فولیکول ها به کمک کاف..

اتمام موجودی

شامپو ضد ریزش مو پالمینکس

41,800تومان

مشخصه ها :- مؤثر در رفع ریزش موی سر با الگوهای مختلف (زنانه و مردانه)- جلوگیری از تولید دی هیدرو تستوسترون (عامل ریزش موی آندروژنیک)- افزایش دهنده جریان خون مویرگی در اطراف فولیکول ها - تقویت کنن..

نمایش 1 تا 16 از 26 (2 صفحه)

ابزار پنل

pattern 28
pattern 29
pattern 30
pattern 31
pattern 32
pattern 33
pattern 34
pattern 35
pattern 36
pattern 37
pattern 38
pattern 39
pattern 40
pattern 41
pattern 42
pattern 43
pattern 44
pattern 45

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout