خمیر دندان


اتمام موجودی

خمير دندان اورال بي سري All Around Protection مدل Deep Clean

20,000تومان

مــشــخــصــات- محافظت از حفره های دندانی- محافظت در برابر رسوب در دندان ها- از بین بردن مشکلات لثه- از بین برنده پلاک های دندانی- محافظت در برابر حساسیت دندانی- از بین برنده لکه ها- ایجاد تازگی در تن..

اتمام موجودی

خمير دندان اورال بي سري Pro Expert مدل Enamel Shield

21,000تومان

مــشــخــصــات خمیر دندان «Enamel Shield» از سری پرو-اکسپرت (Pro-Expert) است. این محصول از فرسایش مینای دندان جلوگیری کرده و محافظتی کامل از دندان به عمل می‌آورد. استفاده از خمیر دندان اینمال شیل..

اتمام موجودی

خمير دندان اورال بي سري Professional مدل Gum Protection

17,700تومان

مــشــخــصــات- کاهش التهاب و خون ریزی لثه بلافاصله پس از شروع مصرف- درمان بیماری لثه در طی 4 هفته- ادامه تاثیر درمان تا یک ماه پس از قطع مصرف- 70 % قلع قابل جذب بیشترسایتwww.oralb.comنوع محصولخمیر دن..

اتمام موجودی

خمير دندان اورال بي سري Professional مدل Sensitivity

17,700تومان

برند اورال-بی برای این منظور سری محصولات پروفشنال (Professional) خود را تولید کرده که نمونه‌ای از آن‌را می‌توان مدل ضد حساسیت سنسیتیویتی (Sensitivity) معرفی کرد. این خمیر دندان محصولی حرفه‌ای برای پیش..

اتمام موجودی

خمير دندان سنسوداين سري Daily Care مدل Original Sensitive Teeth

43,000تومان

مــشــخــصــات- حاوی سدیم فلوراید- حاوی پتاسیم نیترات - مناسب دندان های حساس- کمک به بازگرداندن سفیدی طبیعی دندان هاسایتwww.oralb.comنوع محصولخمیر دندان تیوبیسن مصرفبدون محدودیت..

اتمام موجودی

خمیر دندان سفید کننده جنتل نچرال سنسوداین

35,000تومان

ویژگی ها:دارای فرمول خاص برای افراد دارای دندان‌های حساس حاوی فلوراید و پتاسیم نیتراتسفیدکننده‌ی مقاومضد حساسیت مخصوص مراقبت روزانه مناسب برای دو بار استفاده‌ی روزانه قابل استفاده ..

اتمام موجودی

خمیر دندان سنسوداین سری Daily Care مدل Gum Protection حجم 75 میلی لیتر

34,000تومان

خمیر دندان (سنسوداین) سری «daily care» مدل «gum perotection» حاوی فلوراید برای جلوگیری از پوسیدگی دندان ها و تضمین سلامت آن‌ها است. اصلی‌ترین و مهم‌ترین فایده خمیردندان، اثر آن در پیشگیری از پوسیدگی د..

اتمام موجودی

خمیر دندان لاغری دکتر ویلر

30,000تومان

خمیر دندان لاغریراهی آسان و راحت برای کاهش اشتهابا 3 با ر مسواک زدن در روز اشتهای کاذب شما کاملا از بین میرودروشی کاملا بی ضرر در سنین بالای 6 سال- مناسب دندان های حساس به منتول - مناسب کودکان با..

خمیر دندان وایت نو سیگنال

28,800تومان

هرچه بیشتر استفاده کنید٬ دندان‌هایتان سفیدتر می‌شوندفرمولاسیون وایت ناو دارای عامل سفیدکننده‌ با عملکرد تدریجی است تا لکه‌ها را کم کم از بین ببرد و دندان‌های‌تان را با گذشت زمان سفیدتر کند...

اتمام موجودی

خمیر دندان کلین کی

3,500تومان

حاوی عصاره گیاه مسواک ، بابونه و اسانس نعناع حاوی 1000ppm فلوراید ( مونوفلوروفسفات)  ...

اتمام موجودی

شامپو آلپسین مدل Caffeine C1

114,000تومان

عصاره: روغن کرچک هیدرولیز شده، پروتئین هیدرولیز شده گندم، کافئینماده شاخص: زینک ویتامین ها: B٣ و پیش‎ساز ویتامین B۵ و Eویژگی های محصول:ضد ریزش قوی مناسب برای جلوگیری از ریزش ارثی م..

نمایش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)

ابزار پنل

pattern 28
pattern 29
pattern 30
pattern 31
pattern 32
pattern 33
pattern 34
pattern 35
pattern 36
pattern 37
pattern 38
pattern 39
pattern 40
pattern 41
pattern 42
pattern 43
pattern 44
pattern 45

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout