مسواک


اتمام موجودی

مسواک اورال-بي مدل 123 با برس متوسط

3,500تومان

مــشــخــصــاتاین مسواک بسیار سبک وزن است و به راحتی درون کیف، ساک و یا هر جامه‌دان دیگری قابل حمل است. الیاف آن به صورت زیگزاگی بوده و قادر است تا 30 درصد پلاک‌های میکروبی را ازبین ببرد. این محصول سا..

اتمام موجودی

مسواک اورال-بي مدل Maxi clean 3effect Medium با برس متوسط

6,400تومان

مــشــخــصــات- الیاف بلند در نوک مسواک برای تمیز کردن دندان‌ های عقبی- کم رنگ شدن الیاف نشانگر آبی جهت تشخیص زمان تعویض مسواک- طراحی منحصر به‌ فرد الیاف باد بزنی شکل برای نفوذ بیشتر به عمق فواصل بیت ..

اتمام موجودی

مسواک برقی کودکان میکی موس

173,200تومان

مشخصه ها :- دارای سری کوچک مناسب برای دندانهای شیری کودکان- تمیز کردن ملایم و کامل نقاط دور از دسترس دهان و دندانهای عقب- دارای الیاف میانی بلندتر جهت از بین بردن بهتر لکه های روی دندانها- دسته ارگونو..

مسواک بین دندانی تریزا مدل Interdental Set با برس متوسط

125,000تومان

مسواک بین دندانی تریزا مدل Interdental Set با برس متوسطدارای 2 سری مخروطی با ابعاد یکسان، مجهز به برس با الیاف فشرده مخروطی شکل جهت دسترسی به نقاط دور از دسترس. قابلیت انعطاف پذیری بالا در برس و بدنه ..

مسواک تریزا مدل Pro Sensitive با برس بسیار نرم

76,000تومان

 مسواک تریزا مدل Pro Sensitive با برس بسیار نرممشخصات- مجهز به الیاف بسیار نرم و کاملا گرد شده جهت بیشترین محافظت از مینای دندان و جلوگیری از تحریک لثه- قابل استفاده بعد از جراحی لثه ، ایمپلنت و ..

اتمام موجودی

مسواک جی یو ام مدل 411

76,000تومان

 مشخصات:دارای چهار ردیف الیاف با ویژگی Dome Trim (گنبدی شکل) به منظور نفوذ و پاک کنندگی--- دارای قسمت لاستیکی در انتهای دسته‌ی مسواک برای ماساژ دادن ایمن لثه--- دارای تاییدیه‌ی FDA از سازمان غذای..

مسواک دندان مصنوعی تریزا

116,000تومان

مشخصات و نحوه عملکرد:مسواک دندان مصنوعی تریزامسواک دندان مصنوعی تریزا , محصولی با کیفیت جهت پاکسازی و تمیز کردن دندان های مصنوعی از برند مشهور تریزای سوییس می باشد. گردن زاویه دار مسواک برای کنترل بیش..

مسواک دوتایی اکسترا پرو ویتال تریزا

121,000تومان

مشخصات و نحوه عملکرد:مسواک دوتایی اکسترا پرو ویتال تریزا از سری مسواک های تریزا سوئیس می باشد که مناسب برای ماساژ لثه می باشد.در بسته این مسواک دو عدد مسواک قرار گرفته است. این مسواک دارای گردن انعطاف..

اتمام موجودی

مسواک سیگنال مدل Ultra Reach با برس متوسط

23,000تومان

ویژگی های کلیدیمناسب بزرگسالانمیزان زبری متوسطبرس بلند و نازکقابلیت شستشوی نواحی بین دندانی و پشت دندانیاز بین بردن بوی بد و نامطبوع دهان و دندانمناسب برای شستشوی دندان های عقبیضد پوسیدگی و سفید کننده..

اتمام موجودی

مسواک فلکسی کلین سیگنال با فرچه متوسط

23,000تومان

نقد و بررسی مسواک فلکسی کلین سیگنالمسواک فلکسی کلین سیگنال برسی با زبری متوسط دارد و از نظر برس از بهترین انواع مسواک محسوب می‌شود. این مسواک سری انعطاف پذیر دارد که به وسیله آن به راحتی می‌توان تمام ..

مسواک مدیکال مدل 03 با برس متوسط

14,000تومان

مشخصات کلیسایزمتوسطمناسب برایبزرگسالانمیزان زبری برسنرمسایز سری3 سانتی‌متردرپوشداردپد تمیز کننده زباننداردکشور مبدا برندچینشماره مجوز207710110004صادر کننده مجوزسازمان غذا و داروسایر مشخصات- دارای ماسا..

مسواک مناسب دندان ارتودنسی مدل Reortho نرم ریجوی

31,000تومان

مسواک مناسب دندان ارتودنسی مدل Reortho  نرم ریجویمشخصه هامسواک ارتودنسی با برس نرمدارای درپوش محافظمناسب برای بزرگسالاننوع محصول مسواکجنس نرم (Soft)محل مصرف دندانجنسیت مصرف عمومینوع محفظه وکیومکش..

مسواک وی کر تریزا

48,000تومان

مناسب استفاده بهداشت دنداناولین مسواک ساخته شده از بطری های بازیافتی PETموهای طبیعی ساخته شده از روغن کرچککاهش جرم، پلاک و آلودگیپاک کننده سطوح و فضای بین دندانمراقبت از دندان ها و پیشگیری از زرد شدن ..

اتمام موجودی
نمایش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)

ابزار پنل

pattern 28
pattern 29
pattern 30
pattern 31
pattern 32
pattern 33
pattern 34
pattern 35
pattern 36
pattern 37
pattern 38
pattern 39
pattern 40
pattern 41
pattern 42
pattern 43
pattern 44
pattern 45

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout

Whatsapp
گفتگو در واتس آپ
پشتیبانی
تیم فروش
مانا
سرپرست فروش