کم خونی


فرامکس پودر 83 گرمی

260,000تومان

ساخت کانادامشخصه ها :- برای درمان فقر آهن کاربرد دارد- کمک به پیشگیری از کمبود آهن و کم خونی ناشی از فقر آهنهشدار مصرف :روش مصرف :اطفال 2-0 ماهه: 1/4 قاشق چایخوری (حاوی 15 میلی گرم آهن المنتال)به صورت..

فروگلوبین شربت

50,700تومان

- مکمل غذایی حاوی آهن (خونساز)- مطلوب کودکان و ایده آل برای تمام سنین- همراه با اسید فولیک،مواد معدنی مانند مس،روی و منگنز - بهبود اشتها و افزایش انرژی و نشاط- جلوگیری از کم خونیروش مصرف :بزرگسال..

اتمام موجودی

فروگلوبین کپسول

45,700تومان

ساخت انگلستان مشخصه ها :- مکمل غذایی حاوی آهن (خونساز)- توصیه برای دوران نقاهت بعد از بیماری - اثر ملایم بر روی معده- آزاد سازی مداوم برای جذب بهتر- بهترین مکمل خون ساز- B6، اسید فولیک، رو ،..

اتمام موجودی

قرص آیرون + ویتامین C برونسان

49,000تومان

ساخت آمریکامشخصه ها :حاوی ویتامین C که باعث جذب بیشتر آهن می گرددموارد مصرف :کمک به بهبود کم خونی های ناشی از فقر آهن، افراد با خستگی، بی حوصلگی، کاهش تمرکز، رنگ پریدگی، سردرد و کم شدن مقاومت در برابر..

قرص آیرون 27 میلی گرم سنتریَ

83,000تومان

جذب بسیار خوبحداقل عوارض گوارشیقابل استفاده در کم خونی فقر آهندارای طعم طبیعی شکلات بوده و در دهان طعم نامطبوع آهن را ایجاد نمی کندبه صورت گلوکونات آهن بوده که از جذب بالاتر و عوارض گوارشی کمتری نسبت ..

اتمام موجودی

قرص آیرون بیس گلیسینات

31,000تومان

مشخصه ها :- آهسته رهش Prolonged Release- ترکیب ویژه آهن به دلیل ملح بیس گلیسینات- حاوی ویتامین C برای جذب بیشتر- مناسب برای گیاهخواران- مناسب برای بیماران مبتلا به سلیاک، عدم تحمل به لاکتوز، دیابت&nbs..

اتمام موجودی

قرص ایزن پلاس

43,000تومان

 ترکیبات ( هر کپسول ) : نام مقدار نیاز روزانه آهن (ملح فومارات) 20 mg 143 % (Vitamin C (Ascorbic Aci..

اتمام موجودی

قطره آهن سان اکتین ایده دارو طب 30 میلی لیتر

41,500تومان

موارد مصرف :کمک به تأمین آهن مورد نیاز روزانه در نوزادان و کودکان و جلوگیری از کمبود آهنروش مصرف :در پایان 6 ماهگی تا یکسالگی :روزانه 1 تا 1.5 میلی لیترکودکان بین 1 تا 8 سال :روزانه 1 میلی لیتر یا مقد..

قطره آهن سیدرال گوچه

98,500تومان

مناسب در موارد افزایش نیاز به مکمل آهن (مانند دوران کودکی برای رشد و نمو مناسب ذهنی و شناختی کودک)مناسب در کم خونی فقر آهن (بویژه ناشی از اختلال جذب آهن) و یا در موارد کاهش دریافت آهن از طریق تغذیهفرم..

قطره آهن فروزومال سیمرغ

59,000تومان

مناسب در کم خونی فقر آهن(به ویژه ناشی از اختلال جذب آهن) و یا در موارد کاهش دریافت آهن از طریق تغذیهمناسب در موارد افزایش نیاز به مکمل آهن (مانند دوران کودکی برای رشد و نمو ذهنی و شناختی کودک)فرمولاسی..

قطره آهن فروسیس

60,000تومان

 با طعم توت سیاهبا فرمول منحصر به فرد با طعم Black Currantحاوی آهن به فرم فریک دی فسفات جهت بهبود طعم به همراه فولیک اسید و ویتامین B12تقویت سیستم ایمنیافزایش حافظه و قدرت یادگیریفاقد گلوتن و لاک..

قطره آهن فروگلوبین ویتابیوتیکس

20,500تومان

مکمل غذایی حاوی آهن (خونساز)مطلوب کودکان و ایده آل برای نوزادانهمراه با اسید فولیک،مواد معدنی مانند مس،روی و منگنزبهبود اشتها و افزایش انرژی و نشاطجلوگیری از کم خونیدر پایان 6 ماهگی تا 2 سالگی روزانه ..

تخفیف ویژه
تخفیف ویژه

قطره آهن لیپوزوفر

41,400تومان 49,000تومان -16%

روش مصرف :میزان مصرف روزانه یک میلی لیتر ( معادل ۷ میلی گرم آهن ) از محلول به صورت خوراکی یا طبق دستور پزشک معالج است. قبل از هربار مصرف شیشه را به خوبی تکان دهید.برای اطمینان از برداشتن مقدار مشخص و ..

اتمام موجودی

کپسول آیرونورم

23,000تومان

ساخت انگلستانمشخصه ها :حاوی اسید فولیک: پیش از بارداری و در هنگام بارداری، محافظتی در برابر نواقص لوله عصبی بوجود می آوردمکمل غذایی در زمان تلاش برای باردار شدنمکمل غذایی در طول دوران بارداری درم..

اتمام موجودی

کپسول ایزی آیرون

52,000تومان

ساخت آمریکامشخصه ها :جذب بسیار خوبحداقل عوارض گوارشیروش مصرف :مصرف همزمان املاح آهن با تخم مرغ، شیر، چای، قهوه، نان سبوس دار و غلات، جذب آهن را بشدت کاهش می دهد. مصرف مکمل های آهن دار همراه غذا ممکن ا..

نمایش 1 تا 16 از 21 (2 صفحه)

ابزار پنل

pattern 28
pattern 29
pattern 30
pattern 31
pattern 32
pattern 33
pattern 34
pattern 35
pattern 36
pattern 37
pattern 38
pattern 39
pattern 40
pattern 41
pattern 42
pattern 43
pattern 44
pattern 45

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout