گوارش کودکان


بی بی کر قطره

33,000تومان

بی بی کر یک ترکیب سین بیوتیک مخصوص نوزادان و کودکان زیر ۲ سال است که حاوی مقادیر زیادی از یک سویه پروبیوتیکی موثر و ایمن به نام Bifidobacterium lactis BB-12 می باشد.مطالعات نشان داده است که ..

شربت اهورا نی نی اهورا دارو ۱۲۰ میلی لیتر

15,000تومان

ویژگی های شربت اهورا نی نیپیشگیری و درمان نفخ، درد ناشی از آن و تسکین علایم سوء هاضمه در نوزادان و کودکانحاوی اسانس شوید جهت اثربخشی بهتر و سریع ترجلوگیری از تخمیر غذا و ایجاد گازتسریع در هضم مواد غذا..

شربت سناگل

16,500تومان

ملین، بر طرف کننده یبوست های غیر انسدادی و مزمن در کودکان (با طعم شکلاتی)نحوه مصرف:-کودکان ۶-۲ سال :   ۱-۰/۵ قاشق مرباخوری یکبار یا حداکثر دو بار در روز-کودکان ۱۲-۶ سال :   ۱/۵&n..

شربت گرایپ واتر دینه ۱۲۰ میلی لیتر

8,000تومان

کاربردها•بدون الکل، شیرین کننده مصنوعی و بی کربنات سدیم•تسکین علایم سوء هاضمه و دل پیچه•درمان نفخ و درد ناشی از آن•اسانس طبیعی نعنا..

شربت گل گریپ

13,000تومان

بادشكن ، ضد نفخ و ضد قولنج روده ای كودكان . دستور مصرف:در شیر خواران ۶- ۱ ماهه یك قاشق مرباخوری . در شیر خواران ۱۲- ۶ ماهه دو قاشق مرباخوری . این مقادیر ممكن است درحین یا بعد از هر نوبت غذا تا ۶ ..

قطره ایزی کول بیبی 15 میلی لیتر

72,000تومان

این فرآورده حاوی آنزیم لاکتاز است که روی شیر تاثیر دارد. این فرآورده می تواند برای آسان کردن پروسه هضم لاکتوز در جبران کمبود موقت آنزیم لاکتاز در ماه های اول زندگی به شیر مادر و شیر خشک اضافه شود. م..

قطره خوراکی بیلی ناستر سبحان دارو ۱۵ میلی لیتر

26,000تومان

گی‌های قطره خوراکی بیلی ناسترحاوی ۳۰۰ میلی‌گرم مانیتول (شیر خشت)ملین و کاهش دهنده سطح بیلی روبینمناسب درمان زردی کودککاملا بدون ضرر..

قطره خوراکی پدی لاکت

43,000تومان

موارد مصرف :- نفخ و کولیک نوزادان- اسهال ناشی از ویروس یا باکتری در نوزادان- اسهال ناشی از مصرف آنتی بیوتیک- یبوست- ریفلاکس- انواع آلرژی نوزادان (تنفسی، پوستی و غذایی)- برای بهبود قدرت دفاعی بدن در زم..

اتمام موجودی

گاستروفیکس

23,000تومان

 غذایی ویژه فاقد لاکتوز- غذایی کامل برای استفاده در طی روند اسهال- هضم راحت- دارای تمامی مواد مؤثره که به طور طبیعی در گونه های Angustifolia و Purpurea یافت می شود...

نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

ابزار پنل

pattern 28
pattern 29
pattern 30
pattern 31
pattern 32
pattern 33
pattern 34
pattern 35
pattern 36
pattern 37
pattern 38
pattern 39
pattern 40
pattern 41
pattern 42
pattern 43
pattern 44
pattern 45

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout