شیر خشک رژیمی


اتمام موجودی

آپتامیل FMS شیر خشک

62,000تومان

 افزایش پروتئین لازم برای نوزادان- حاوی پروتئین های پوآلرژینیک، ریز مغذی های ضروری- مکمل غنی سازی کننده شیر خشک و شیر مادر- انرژی= 85 کیلو کالری (4.4 گرم پودر + 100 میلی لیتر شیر مادر)- کربوهیدرا..

اتمام موجودی

آپتامیل HA 1

21,500تومان

آپتامیل HA با داشتن ترکیب انحصاری ایمیونوفورتیس سیستم ایمنی کودک را حمایت می کند.- شیر خشک هایپو آلرژنیک برای شیرخواران سالم در معرض خطر بروز آلرژی مفید است.- با افزایش تعداد میکروبهای مفید روده به بر..

اتمام موجودی

آپتامیل HA 2

22,000تومان

آپتامیل HA با داشتن ترکیب انحصاری ایمیونوفورتیس سیستم ایمنی کودک را حمایت می کند.- شیر خشک هایپو آلرژنیک برای شیرخواران سالم در معرض خطر بروز آلرژی مفید است.- با افزایش تعداد میکروبهای مفید روده به بر..

اتمام موجودی

آپتامیل PDF شیرخشک

25,500تومان

- افزایش پروتئین لازم برای نوزادان- پروتئین لازم برای نوزادان- LCP جهت تقویت تکامل مغزی و بینایی- تری گلیسیرید با زنجیره متوسط (MCT) برای هضم و جذب بهتر چربی- مکمل غنی سازی کننده شیر خشک و شیر مادر- ن..

اتمام موجودی

آپتامیل پپتی جونیور شیر خشک

29,000تومان

شیر خشک مخصوص شیرخواران آلرژیک به شیر گاو- عدم تحمل غذایی و سوء جذبموارد مصرف :شیرخشک مخصوص شیرخواران از بدو تولد به بعدمخصوص شیرخواران آلرژیک به شیر گاو، عدم تحمل غذایی و سوء جذبشرایط نگهداری :در جای..

اتمام موجودی

آپتامیل پپتی شیر خشک

28,000تومان

شیر خشک مخصوص شیرخواران آلرژیک به شیر گاوموارد مصرف :شیرخشک مخصوص شیرخواران آلرژیک به شیر گاوشیرخشک مخصوص شیرخواران از بدو تولد به بعدشرایط نگهداری :در جای خشک و خنک نگهداری نمایید.در یخچال قرار ندهید..

اتمام موجودی

ایزومیل 1 شیر خشک

27,500تومان

مشخصه ها :حاوی پروتئین سویافاقد پروتئین گاوی - فاقد لاکتوزموارد مصرف :شیرخشک مخصوص کودکان شیرخوار (از بدو تولد)شرایط نگهداری :در جای خشک و خنک نگهداری نمایید.روش مصرف :بطری، سرپستانک و سرپوش بطری را ق..

اتمام موجودی

اینفاترینی

11,200تومان

مشخصه ها :- یک نوشیدنی کامل و مغذی غنی شده دارای انرژی بالا- حاوی انواعی از پروبیوتیک ها، نوکلئوتیدها و LPS- شامل ویتامین ها، مواد معدنی و عناصر ضروری برای کودک- مناسب برای نوزادان، از بدو تولد تا 18 ..

اتمام موجودی

سیمیلاک توتال کامفورت 1

33,200تومان

با توجه به مقررات جدید معاونت غذا و دارو عرضه این محصول فقط در داروخانه و فقط به صورت حضوری امکان پذیر استحاوی پروتئین شیر نسبتا هیدرولیز شدهموارد مصرف :شیرخشک مخصوص کودکان شیرخوار (از بدو تولد)شرایط ..

اتمام موجودی

سیمیلاک توتال کامفورت 2

112,000تومان

حاوی پروتئین شیر نسبتا هیدرولیز شدهروش مصرف :1. شیشه شیر ، سر شیشه ، درپوش و همه لوازمی که برای آماده سازی وعده غذایی استفاده می شوند را کاملا بشویید . 2. پس از شستن لوازم ، آن ها را به مدت 5 دقی..

اتمام موجودی

سیمیلاک نئوشور

55,000تومان

مشخصه ها :حاوی DHA و AAموارد مصرف :شیرخشک برای نوزادان نارس یا کم وزن متولد شده از زمان تولد تا 12 ماهگیشرایط نگهداری :در جای خشک و خنک نگهداری نمایید.روش مصرف :بطری، سرپستانک و سرپوش بطری را قبل از ا..

اتمام موجودی

شیر خشک بیومیل سوی

28,500تومان

حاوی امگا 3 و امگا 6حاوی نوکئوتیدهابیومیل سوی فاسکا یک فرمول کامل برای کودکان بر پایه پروتئین سویا است که در موارد حساسیت به پروتئین شیر مادر یا پروتئین شیر گاو کاربرد دارد.روش مصرف:بطری، سرپستانک و س..

اتمام موجودی

شیرخشک ببلاک AR

34,000تومان

با توجه به مقررات جدید معاونت غذا و دارو عرضه این محصول فقط در داروخانه و فقط به صورت حضوری امکان پذیر استحاوی اسیدهای چرب ضروری نوکلئوتیدافزایش ویسکوزیته یا غلظت غذا در معده که از برگرداندن محتوای مع..

اتمام موجودی

شیرخشک ببلاک HA

23,000تومان

حاوی پروتئین وی هیدرولیز شده، اسید های چرب ضروری، پره بیوتیک و نوکلئوتیدخطر حساسیت را کاهش می دهد ولی نبایستی برای درمان حساسیت شیر گاو مورد استفاده قرار گیرد.مناسب برای توسعه سیستم ایمنی و رشددارای و..

اتمام موجودی

شیرخشک ببلاک LF

28,000تومان

فاقد لاکتوزحاوی اسیدهای چرب ضروری نوکلئوتیدبه جلوگیری از اسهال تراوشی کمک کندجلوگیری از سوء تغذیهترکیبات ( در محصول ) :ناممقدارنیاز روزانهEnergy2150 Kj*Protein0.2 g*Carbohydrate57.1 g*of Which Lactose..

اتمام موجودی

شیرخشک ببلاک کامفورت

23,000تومان

- بتا پالمتیک اسید که با جذب بهتر کلسیم و چربی شیر کمک به کاهش یبوست می کند- نشاسته که کمک به کاهش میزان برگرداندن شیر می کند- حاوی لاکتوز کمتر است- به دلیل پره بیوتیک بودن به هضم بهتر شیر کمک می کند-..

نمایش 1 تا 16 از 18 (2 صفحه)

ابزار پنل

pattern 28
pattern 29
pattern 30
pattern 31
pattern 32
pattern 33
pattern 34
pattern 35
pattern 36
pattern 37
pattern 38
pattern 39
pattern 40
pattern 41
pattern 42
pattern 43
pattern 44
pattern 45

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout