استحمام


اسپری نرم کننده و باز کننده گره موی سر فیروز

15,900تومان

از کننده گره موی کودکبا ایجاد لایه ای بر روی تارهای مو باعث جدا شدن آنها از هم و باز شدن آسان گره ها می شود.برای کودکانی که دارای موهای بلند و مجعد و یا گره خورده هستند، مناسب می باشد.با فرمول خاص جهت..

اتمام موجودی

اسپری گره باز کن و درخشان کننده موی کودک فیروز 300 میل

8,900تومان

باز کردن گره موی کودکان بسیار مشکل است چرا که موی ظریف و نازک کودکان مستعد گره خوردن است و باز کردن آن با گریه و بی قراری کودک همراه است. برای برطرف کردن این مشکل برند ایرانی فیروز، اسپری موی سر فیروز..

شامپو بدن کودک فیروز

7,900تومان

حاوی عصاره آلوئه وراکاهش التهاب پوست بدن و کمک به حفظ رطوبت آن با استفـاده از عصاره آلـوئـه وراشامپو بدن کودک فیروز با حفظ رطوبت پوست یکی از بهترین‌‌ شوینده‌ها برای کودکان به حساب می‌آید. این محصول حا..

اتمام موجودی

شامپو بچه آلوئه ورا فیروز

13,000تومان

شوینده ای ملایم حاوی عصاره  آلوئـه وراحاوی عصاره گیاه آلوئه ورا با خاصیت کاهش  التهابات پوسـت ســردارای خاصیت التیام بخشی پوست سربا رایحه ای ملایم و مطبوعبا ph خنثی،‌ فاقد هرگونه مواد صابونی..

اتمام موجودی

شامپو بچه پروتئینه گندم 300 م

9,100تومان

شوینده ای ملایم حاوی پروتئین گندم حاوی پروتئین گندم با خاصیت حالت دهندگی به ساقه مو و جلوگیری از وز شدن پس از استحمام دارای خاصیت نرم کنندگی و درخشان کنندگی مو با رایحه ای ملایم و مطبوع..

شامپو بچه کلاسیک فیروز

4,800تومان

شامپو بچه کلاسیکبا رایـحه مطبـوع، pH متناسـب بـا پوسـت و سهولت در شانه پذیری شوینده ای ملایم برای موهای لطیف کودکبا رایحه ای ملایم و مطبوعبا ph خنثی،‌ فاقد هرگونه مواد صابونی و الکلیبدون هر گونه ..

اتمام موجودی

شـامپـو بـچـه اسطوخودوس (لاوندر)

10,000تومان

شوینده ای ملایم حاوی عصاره اسطوخودوسبرای خوابی راحت و با آرامشبدون سوزش چشمبا فرمول ملایمبسته بندی در بطری های ۲۰۰ و ۳۰۰ میلی لیتریروش مصرفمقدار مناسب شامپو را کف دست ریخته و با ملایمت روی موهای خیس ش..

صابون بچه کلاسیک فیروز 100 گرمی

11,600تومان

شوینده ملایم با کف کنندگی مناسب برای پوستهای لطیف حاوی روغن نارگیل برای جلوگیری از خشکی پوست حاوی لانولین برای حفظ رطوبت و نرم کنندگی پوست بدون ایجاد حساسیت مناسب برای پوست لطیف کو..

اتمام موجودی

مایع نرم کننده لباس کودک فیروز ۹۵۰ گرمی

0تومان

ناسب جهت استفاده در انواع ماشین های لباسشوییضد حساسیتبا فرمولاسیون ملایم مخصوص لباس کودکان و نوزادان و بزرگسالانی که پوست حساس دارند.با رایحه ی ملایم و ماندگارحفظ بیشتر دوام پارچه..

اتمام موجودی

پودر صابون فیروز مخصوص ماشین لباسشویی وزن 400 گرم

19,000تومان

پاک کننده قوی و نرم کننده ضد حساسیتبدون نیاز به نرم کنندهاقتصادی و با صرفهخوشبوبا کف کنترل شدهمخصوص ماشینهای اتوماتیکدر بسته بندی ۴۰۰ گرمیتوضیحاتخواص پودرصابون:پودرصابون برخلاف دترجنت ها از روغن ..

پودر صابون مخصوص شستشو دست فیروز

19,000تومان

اک کننده قوی و نرم کننده بدون نیاز به نرم کنندهاقتصادی و با صرفهخوشبو مخصوص شستشوی البسه با دست و ماشین های دستیدر بسته بندی ۴۰۰ گرمیخواص پودرصابون:پودرصابون برخلاف دترجنت ها از روغن های گیا..

نمایش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)

ابزار پنل

pattern 28
pattern 29
pattern 30
pattern 31
pattern 32
pattern 33
pattern 34
pattern 35
pattern 36
pattern 37
pattern 38
pattern 39
pattern 40
pattern 41
pattern 42
pattern 43
pattern 44
pattern 45

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout

Whatsapp
گفتگو در واتس آپ
پشتیبانی
تیم فروش
مانا
سرپرست فروش