پودر بی سی ای ای مکس پاور نوتری ویتا 360 گرم

پودر بی سی ای ای مکس پاور نوتری ویتا 360 گرم

موجودی: 10
420,000تومان
مدل کالا: پودر

نمایش سریع

نقد و بررسی پودر بی سی ای ای مکس پاورپودر بی سی ای ای مکس پاور محصولی از برند معتبر نوتری ویتا است که در کشور آمریکا تهیه و تولید شده است. این محصول بدون افزایش چربی به افزایش وزن و حجم عضلات کمک می‌کند. به هنگام ورزش کردن گاهی پروتئین عضلات دچار تخر...
+

این کالا داری حداقل 10 خرید می باشد.

نقد و بررسی پودر بی سی ای ای مکس پاور

پودر بی سی ای ای مکس پاور محصولی از برند معتبر نوتری ویتا است که در کشور آمریکا تهیه و تولید شده است. این محصول بدون افزایش چربی به افزایش وزن و حجم عضلات کمک می‌کند. به هنگام ورزش کردن گاهی پروتئین عضلات دچار تخریب می‌شوند این پودر در ترمیم این پروتئین‌ها نقشی سازنده دارد. در دوره مسابقات ورزشی، ورزشکاران به پروتئین بیشتری نیاز دارند و به همین دلیل است که باید ذخایر پروتئینی مناسبی در بدن داشته باشند. پودر نوتری ویتا در این زمینه نیز موثر است. پودر BCAA مکس پاور با ترکیبات موجود در خود از تحلیل عضلات جلوگیری کرده و به بازسازی آنها نیز کمک می‌کند. این محصول را هم آقایان و هم بانوان می‌توانند مصرف کنند اما برای استفاده زنان باردار و شیرده منع مصرف دارد. این پودر به عنوان یک مکمل ورزشی به ورزشکاران این اطمینان را می‌دهد که نتیجه گیری بهتری از تمرینات ورزشی خود داشته باشند.

مکمل بی سی ای ای چست؟

مکمل بی سی ای ای (BCAA) حاوی گروهی از آمینو اسیدها به نام آمینو اسید‌های شاخه دار است که تاثیر قابل توجهی در حجم ماهیچه‌ها، قدرت بدنی، چربی سوزی و عملکرد ورزشی دارند. آمینو اسیدهای شاخه دار ( BCAA ) به دلیل ساختارشان به این نام معروف هستند زیرا شامل یک زنجیره جانبی حاوی یک اتم کربن و سه اتم هیدروژن یا به عبارتی یک گروه متیل هستند. سه نوع اسید آمینه شاخه دار وجود دارد: لوسین، ایزولوسین و والین. در بین این سه، لوسین از همه بیشتر مورد تحقیق قرار گرفته است و ظاهرا از همه بیشتر فواید فیزیولوژیکی دارد. 35% از توده عضلات را آمینو اسیدهای شاخه دار می سازند. از آنجایی که بدن انسان قادر به سنتز آمینواسیدهای بی سی ای ای نیست، به کمک رژیم غذایی مناسب می‌تواند تنها مقدار کمی BCAA تولید کند که این مقدار برای فرد ورزشکار اصلا مناسب نبوده و نیاز‌های عضلانی وی را برطرف نمی‌کند. بنابراین باید از طریق مکمل غذایی این ماده را به دست آورد. پودر BCAA نوتری ویتا در این زمینه می‌تواند کمک موثری برای ورزشکاران انجام دهد.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب

ابزار پنل

pattern 28
pattern 29
pattern 30
pattern 31
pattern 32
pattern 33
pattern 34
pattern 35
pattern 36
pattern 37
pattern 38
pattern 39
pattern 40
pattern 41
pattern 42
pattern 43
pattern 44
pattern 45

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout